Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megint együtt legyünk?

Figyelt kérdés
A barátom majdnem 2 év után szakított velem. Azt mondja, hogy végleg. Ezen kivűl eddig 3x szakítottunk már, és mindig ugyanaz lett a vége. Most is épp hasonló a szituáció, de félek hogy mégsem. Eddig mindig azzal volt a gondja, hogy behisztültem apróságokon és dadogtam mikor féltem vagy ideges voltam valami miatt. Mondta hogy változzak meg, kaptam rá két hetet. De nem változtam, de most igen. Olyan lettem milyennek szeretett volna.mindig azt ondja hogy késő, és hogy nem beszélünk egy ideig, de kb minden nap beszélünk.. Én őrületesen szeretem, és tudom hogy nem szép dolog őle hogy szándékában állt hogy megváltozzak, de nem érdekel. Tudom hogy "valahol egy fiú csak nekem él és rám vár.." de nem érdekel, nekem rá van szükségem. mondja hogy még szeret, de nem annyira hogy megint velem legyen. ezen szeretnék változtatni. De hogyan?

2012. szept. 3. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Behisztültél?:)

Drágaságom, ezt iszonyatos volt végigolvasni is. Tudom, hogy szereted, én is voltam ilyen helyzetben... Teljesen elvakultál.

Hogy mondjak valami - a te szemszögedbôl - hasznosat, talán próbáld vele megértetni, hogy megváltoztál... Bár szerintem, - el kell keserítselek - ennek itt most sajnos vége van... Ha eddig nem szeretett, ezekkel az apró dolgokkal - könyörgöm, ilyenekért szakítani???? Nem gondoltál még rá, hogy kamu az egész?? - akkor ezután sem fog. Ne változz meg miatta... Inkább vígasztalt volna meg/csillapította volna az idegességedet, ahelyett, hogy Ó hisztizne ezek miatt a dolgok miatt!

Nyílván ô is szeret egy szinten... A legrosszabb volt hogy 'kaptam rá két hetet'. Borzalmas. Szerintem mondd meg neki a magadét, ha már túlleszel rajta. Barátnôm 1 évig cseszekedett egy fiúval, akivel hónaponta szakítottak: megcsalta az ikertestvérével, aztán meg visszament hozzá, utána szakított vele, és össze akart jönni egy csajjal, de nem sikerült, aztán megint visszament a barátnômhöz... és ez volt 6x. 2 hónapja csak sír, és nem tudok vele mit csinálni. Ne juss el idáig... Kérlekszépen.

2012. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a rác megakar változtatni téged mert így nem felelsz meg neki akkor NEM SZERET téged!És ha szeretnél egy olyannal lenni aki nem szeret, nem becsül meg és nem tisztel téged, egy olyannal aki csak a kifogásokat gyártja, hogy végre megszabadulhasson tőled ahelyett, hogy egy normális pasival lenél egy olyannal aki tetőtől talpig szeret téged akkor hajrá járj vele!
2012. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!