Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom magamat túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magamat túltenni rajta mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú az életemben kb fél évig jártunk. aztán szakítottunk be szétváltak útjaink. meg voltak is gondok már... Nagyon bonyolult ez az egész mert kiderült h nem is szeretett stb.. már ez az egész kb 1 hónapja volt. Nem tudom egyszerűen túl tenni magamat rajta ... és elkezdtem járni egy olyan fiúval akit már rég kedveltem és kiderült h ő is engem .. de ő meg is mondta h szeret meg minden jó volt vele.. 1 hétig. aztán meg láttam azt a bizonyos exet és agyon szarul éreztem magamat hiányzott és szakítottam a fiúval... borzaszóan érzem magamat a srác meg nagyon próbálkozik nálam és tényleg én is szeretem most már.. de mindig eszembe jut a volt srácom aki nagyon bunkó velem... h tudnám elfeledni??

2012. szept. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem fogod tudni! A jövőd sötétbe burkolódzik , és úgy látom nem fogsz tudni újra egyesülni a jóval, és vén lány leszel.

Vigyázz azért magadra, jó egészséget kivánok. Isten kísérjen hosszú utadon.

2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bunkó srác vs. rendes srác, na, vajon ki fog nyerni, vajon ki...
2012. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bunkó??
2012. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!