Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van barátom már régóta, de már ugy érzem nem olyan a kapcsolatunk mint régen. És van egy másik srác aki haverja a barátomnak..Vele mostanában nagyon jol elvagyok, bejövünk egymásnak ezt már meg is beszéltük és eddig csak azért nem történt semmi mert ott a barátom. Most megbeszéltük, hogy nem keressük egymást mert ugyse lenne jó vége.. de nekem hiányzik, hogy nem beszélünk...Már nem tudom mit csináljak.. Nem tudom megérné-e szakitani a barátommal.. Nem tudom, hogy megbánnám-e...:( Ti mit tennétek??

2012. szept. 6. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

maradnék a párommal...hullám völgyek mindig is voltak vannak és lesznek...főleg ősszel és tavasszal jön elő...


ha meg szakítanék is akkor sem jönnék össze a haverjával...szerintem ez gáz...


N22

2012. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külső szemmel én úgy látom, hogy akár ott lenne az a másik srác, akár nem, te már egyértelműen nem szereted a barátodat. Nem tudom hány éves vagy, de még annyi lehetőséged van, hogy kapcsolatot alakíts ki, nem szabad leragadni egy olyan mellett, akivel csak erőltetett menet az egész. Én márcsak tudom, tapasztalat.

Ha a nem lenne ott a te esetedben az a másik srác, azt javasolnám, hogy javíts a kapcsolatodon, vagy újítsd meg, de így... nincs értelme.

2012. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az tényleg gáz, ha a barátjával jönnél össze. Legalábbis elég sokan elítélnének emiatt, amivel szintén meg kellene birkóznod, ha összejönnél azzal a sráccal.
2012. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb havarok.. de jóba vannak.. 20 vagyok egyébként.
2012. szept. 6. 11:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz.. de mi ezt nem így akartuk..ez csak úgy kialakult sajnos..
2012. szept. 6. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a két fiú között vacillálsz, akkor válaszd a másodikat, hiszen az első iránt lankad az érdeklődésed ("nem olyan a kapcsolatunk, mint régen"), ugyanakkor az utóbbi nagy hiányt ébreszt benned. Te magad is rájöttél erre, csak félsz beismerni, ami érthető is. De így jobb lesz mindenkinek, legalább senkit sem áltatsz tovább!
2012. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sose jönnék össze a pasim haverjával!!! Neked,hogy esne ha szakítana a pasid és az egyik barátnőddel jönne őssze? Biztos ledobnád a láncot!!!
2012. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt már olyan... Nem esett jól...

Szerintem se szép dolog..nagyon nem.. de amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe nem mondd h soha nem jönnél össze.. mert mikor már valami elkezdődött azt nem lehet csak úgy megállítani...:S

2012. szept. 11. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!