Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miért csinálja az Ex-Barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márk1985 kérdése:

Ezt miért csinálja az Ex-Barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 2x tettem itt fel kérdést az lány miatt!

Nagy vonalakban. Június végén szakított velem barátnőm.

Haza kellett költöznie és a szülei is ellenezték a kapcsolatunkat! Közel majdnem 4 évig voltunk együtt. Előtte meg szerelmes volt már belém vagy 2 évig. Októberben szerettem volna eljegyezni. Vége lett nem bírtam elfogadni felfogni. Azóta július végén aludtunk együtt utoljára mert akkor rájött hogy mennyire szerelmes belém,de azóta most egy hete találkoztunk,de tök semleges volt már. Az utóbbi időben hétvégente eltűnt nem vette fel a telefont. Ahogy eljött a hétfő egyből keresett és folyamatosan mondja,hogy mennyire hiányzom neki és velem képzelte el az életét,de megbántottam nagyon. Napi szinten hétfőtől csütörtökig 10x felhív és skype-ol velem. Meg Drága Szerelmem meg ilyeneket ír. Nem vagyunk fiatalok én 27 ő 26. Nem tudom miért csinálja ezt! Nagyon megköszönném ha tudna valaki valamilyen értelmes választ adni erre. Legfőképpen lányok válaszát várnám! Köszönöm.



2012. szept. 7. 21:05
1 2
 1/13 Hanariko ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2012. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért csinálja ezt.. Én ezek után már nem tudnék bízni benne, bármikor elhagyhat megint. de te tudod. remélem megoldódik 16/L
2012. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom miért csinálhatja ezt, de szerintem hagynod kéne a fenébe és megszakítani vele a kapcsolatot mert így soha nem fogsz tudni túllépni rajta... jövője meg már abszolút nincs ennek a kapcsolatnak :S
2012. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az utóbbi idők vitáival bántottam meg! De ő adott rá okot,hogy vitázzunk.

Nem értem az egészet. Megint eltűnt, és majd megint keres. Nem érzi magát jól az uj fiújával vagy mi lehet? Most is mondta hogy ennyire nem volt senkibe szerelmes soha. És nem is kereste a volt barátait ha kimondta hogy vége.

Nem tudom hova tenni és még szó szerint féltékeny,ha megtudja hogy más lányok társaságában voltam.

2012. szept. 7. 21:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 26 éves papíron, de ez inkább egy 16 éves viselkedése. Egy felnőtt nő el tudja dönteni szerintem, hogy mit akar, nem pedig kapkod össze-vissza.

24/L

2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hanariko ***** válasza:

szerintem hagyd... vagy rájött hogy hülyeséget csinált vagy csak szórakozik. Te szempontodból mindenhogy rossz.

Így már bizalmatlan az egész (legalábbis nekem az lenne)szóval... :/

2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Főzős Laci ***** válasza:

Az őszinte igazság az,hogy ez már egy halódó félben lévő kapcsolat.Én is próbáltam ilyen "visszahódítgatásokat":nem jött be.Keress egy másik csajt,aki csak téged akar!

Egy pesti mondás,jegyezd meg jól: -Nő,és villamos után nem érdemes szaladni,mert úgyis jön a következő! No comment.

42éves vén f@sz

2012. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

MInt írtam még ő féltékenykedik és sakkban tart. Nem tudok így tovább lépni rajta. Nem mintha tudnék mert el akartam jegyezni és a gyűrűt is megvettem neki.

Ezt csinálja már 3 vagy 4 hete.

Folyamatosan! Nem tudom mit kellene tennem. Nem felvenni a telefont neki és letörölni minden honnan,hogy ne is tudjon hatni rám. Komolyan. Kikészít teljesen!

2012. szept. 7. 22:15
 9/13 Hanariko ***** válasza:
Pontosan azt, amit az utolsó előtti előtti mondatodban leírtál. Mindenhonnan tiltani, törölni... Nem értem mi ezen a kérdés. Ha valaki zaklat, megszakítom vele a kapcsolatot.
2012. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy nagyon fontos vagyok neki még mindig,de valamiben változnom kellene..

A hozzá állásomon. Igaz párszor féltékenykedtem,de ez Ő is csinálta.

Ebben én ugy érzem,hogy ennyi idő alatt megváltoztam.

Így is úgy is meg kell ezen a téren változni mert ha lesz egy másik kapcsolatom ezeket a hibákat nem fogom elkövetni.

De ugyebár hétvége van és nem keres egyáltalán. :(

Nem tudom ezeket mire vélni,de komolyan.

Azt is mondta még hétköznap,hogy nem boldog egyáltalán és az én lelkemen fog száradni ha nem lesz egy boldog párkapcsolata sem. Mivel velem képzelt el mindent az egész életét és én meg hagytam hogy megromoljon a kapcsolatunk.

Én szeretném őt vissza nagyon. Nemhiába szerettem volna eljegyezni...

2012. szept. 8. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!