Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek vissza tudom igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza tudom igy szerezni, vagy hulye otlet? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Par napja szakitott velem baratnom, viszont az elote levo napokban meg tok jol el voltunk. Szoval nem azert szakitott mert mar kicsit se szeretne, vagy ne erezne jol magat velem..Puszilgatott, olelgetett, elnevetgeltunk. Voltak dolgok amiket eleg rosszul kezelte, ezen valtoztattam, de szerinte mar keso...tehat mar csak makacssagbol se akarja ezt a kapcsolatot. :/

Es arra gondoltam, hogy csinalok egy ''kamu'' feszt, meg skypeot, hogy tudjak azon vele dumalni... garntalt, hogy jol ellennenk.. Egyszer megbeszelnem vele, hogy talalkozzunk, es elmennek oda.

Biztos vagyok benne, hogy jol el beszelgetnenk stb.. es lehet igy radobenne, hogy csak kellek en neki. Na, velemeny?

Beszolasoktol kimeljetek.



2012. szept. 8. 13:09
 1/10 fünof ***** válasza:
jóötlet! próbáld meg. ha tényleg nem kellesz neki akkor majd rájösz
2012. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attol felek, hogy becsapva erezne magat, es kiakadna. De az sincs kizarva, hogy utanna elgondolkodna a dolgon, hogy hmmm tenyleg jol elbeszelgettunk, stb..
2012. szept. 8. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, ilyet csak egy kisgyerek csinálna. Lehet, hogy te is az vagy. Ha látná, hogy te vagy ott, akkor már lenne rólad véleménye. (rossz értelemben) Szóval élőben nem lennétek el jól.
2012. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak egy kosza otlet volt, epp ezert is kerdeztem ra.

Ha egy rendesen, direkt kitervelt otlet lett volna akkor nem mas velemenyere lennek kivancsi.

2012. szept. 8. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet. Ha az exem csinálna egy kamu fb-t, utána meg találkoznánk, akkor én tuti kiakadnék, meg átverve érezném magam és, ahogy egy válaszoló írta, biztos meglenne a véleményem róla.
2012. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mikor jobban bele gondoltam, en is erre jutottam. :/ :)
2012. szept. 9. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem éri meg egy kapcsolatot sem újra kezdeni. Nem véletlenül szakított veled. Sok lány van még.
2012. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, csak nehez.

es valahogy ugy vagyok vele, hogy olyat mint o mar ugy sem talalok..max roszabbat. Bar mindenki azzal biztat, hogy talalok jobbat.. Ugy legyen! :)

2012. szept. 9. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Legtöbben azt érzik a legjobbnak, akivel éppen együtt van. :)
2012. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez egyertelmu.

Csak most, hogy vege lett.. egyszeruen bele gondolni nem tudok, hogy talalhatok legalabb olyan jot, mint o volt. :/

2012. szept. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!