Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehetünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetünk még barátok a volt pasimmal? Ma szakítottunk.

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok?
2012. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta már nem érez irántam úgy mint régen Í( nem szeret már)
2012. szept. 8. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
ha te szereted akkor ne akard hogy barátok legyetek mer csak szenvedni fogsz hogy még mindig szereted és amugy ez meg olyan hogy megdöglöttt a kutyád de megtarthatod... lehettek de jobban tennéd ha inkább elfelejtenéd
2012. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jót akarsz magadnak akkor ne! Akár melyik barátnőmmel akartam barát maradni csak gond volt belőle!


Vagy azért mert az ő pasija berágott ránk ez miatt, vagy fordítva, az aktuális párom RÁ!


Csak vita van belőle és feltéped azokat a sebeket, amiket hagyni kellene beforrni!


Szerintem lépj tovább, még ha nehéz is :)

2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk sikerült, bár tény, hogy 2hónapig nem találkoztunk (jött a nyár szerencsére) aztán suliban is csak köszöntünk egymásnak, semmi több. azután lassan alakultak a dolgok, voltunk együtt buliban, egyre többet beszélgettünk, bár nem tagadom, volt pár olyan pillanatom, mikor megint fellobbant bennem a régi vagy még annál is nagyobb tűz. nemrég pedig megbeszéltük, hogy milyen jó, hogy sikerült közel maradnunk egymásban, és azért a múlt nem tűnik el, sok mindent tudunk egymásról és ha valakinek oda kell megőrzésbe adnom valamim, ő lesz az. szóval kérdésedre a válaszom, hogy maradhattok barátok, de egy kis szünet után. neki is túl kell lépnie rajtad és azt nem sürgetheted, és bár te szakítottál, gyász időszakod neked is van, míg megszokod, hogy nincs már ott melletted. hajrá!:)
2012. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*egymáshoz
2012. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!