Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Telefonon szakítani lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon szakítani lehet, ha nincsen más lehetőség?

Figyelt kérdés
Igazából van, de nem akarom személyesen, mert már nem akarom hallgatni az üvöltözést, a megdumálást, könyörgést. 7 hónapos kapcsolatról van szó, 2 hónapja már egyszer megpróbáltam szakítani, de meglettem győzve így folytattuk. De nem érzem magam jól, nem vagyok szerelmes, nem egy felé haladunk, szakítani akarok! Mindig személyesen szakítottam, szeretem megbeszélni a dolgokat, de vele nem lehet, felemeli a hangját is, másrészt tartok attól hogy megint megsajnálom... Megmondhatom telefonba is ebben az esetben? max. ha lenyugodtak a kedélyek akkor személyesen is elmondom.

2012. szept. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mi az h meglettél győzve?? hány éves vagy? már bocs, de ez eg yhülyeség.szakítani akarsz akkor tedd meg, mondd el neki, aztán tarts ki a döntésed mellett,ő meg üvöltözzön ha akar.majd megnyugszik.
2012. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megérdemli.
2012. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telefonon szakítani a legnagyobb gerinctelenség... Legyél kedves, de határozott. Menni fog!:)
2012. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bes.zari, de itt a kedvesség semmit nem ér. Ő szerelmes és nem akar elengedni. A megdumálást szerintem mindenki ismeri valamilyen szinten, egyszerűen lukat beszélt a hasamba, elmondta hogy változtat dolgokon, más lesz minden, ő nagyon szeret bla..bla..bla... így adtam még egy esélyt neki és magamnak hátha tényleg jó lesz és előtör belőlem a szerelem is, de nem így lett. Ugyan ezt végig nem akarom hallgatni, mert vagy nagy üvöltözés lesz, vagy könyörgés... Annyira nagy gáz ha megmondom telón, hogy már nem akarom ezt az egészet és pár hét múlva, ha átmegyek a cuccaimért akkor megbeszéljük?
2012. szept. 10. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy elég a telefon, ha fiú legyél bátor és álj ki elé!
2012. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj át a cuccaidért, pakold össze őket, mondd meg neki, hogy eleged van, meguntad, már nem kell neked, nem tud olyat mondani, amivel meggyőzne, és hagyd ott. Ne húzd az időt, legyél túl rajta minél hamarabb, hidd el, utána jobb lesz!
2012. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 23 ő 28
2012. szept. 10. 15:15
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem akarok bunkó se lenni és megbántani. Viszont tartok attól, hogy majd kiabál és nem akar elengedni míg meg nem beszéljük, és elkezd győzködi, a veszekedésre meg nem vagyok kíváncsi.
2012. szept. 10. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb úgyis szembe kell nézned vele, és inkább előbb, mint utóbb. Határozott lehetsz anélkül is, hogy bunkó lennél.
2012. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!