Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék? Helyre jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Helyre jöhetnek még a dolgok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1év 3hónapot voltunk 1ütt.Nagyon jó időszak volt tényleg minden jó volt és nem voltak igazán veszekedések se.Volt egy olyan 2 hetünk ami azonban kicsit más volt mint a többi...Azalatt a két hét alatt elég feszült lett a hangulat.Nem tudtunk úgy találkozni ahogy megszoktuk és ez nekem rosszul esett és nem igazán kerestem csak ő keresett engem.Nagy nehezen megtudtuk beszélni a dolgokat és jött a hétvége ahol folytatódtak a dolgok.Elsőre nem is volt baj minden oké volt de másnap hirtelen minden megváltozott és közölte velem hogy nem tetszik neki a viselkedésem ahogy mostanába viselkedek (néha vele)haverokkal meg anyámmal(nem beszéltem vele csúnyán).Ott én úgy gondoltam hogy ha nem tetszik a viselkedésem neki akkor mi értelme lenne 1ütt lenni...én úgy gondolom ha szeretsz valakit akkor úgy szereted ahogy van és szakítottam vele...Pár óra mulva azonban felkeresett és bocsánatot kért a dolgokért...de a dolgok csak folytatódtak...másnap megint találkoztunk és hirtelen felindulásból megint szakítottam vele.Ő mondta hogy tartsunk szünetet de engem ott már hirtelen semmi nem érdekelt és csak idegből mondtam azt amit.2 hétig kb semmit nem beszéltünk.Mostanába el kezdtünk megint beszélgetni és meg mondtam neki hogy mennyire sajnálom ami történt meg hogy szeretném még folytatni de ő teljesen bizonytalan és azt mondja hogy még ő se tudja hogy mit akar de hiányoznak neki a régi dolgok meg minden csak nem tudja elfelejteni hogy 2x szakítottam vele meg ami akkor történt.Találkozni nem akar velem nem tartja jó ötletnek de beszélgetni meg akar.Sajnos minden beszélgetésnél előjönnek a régi dolgok és kicsit kínosak is a beszélgetéseink:S mit tehetnék? mivel tehetném jóvá a dolgokat? Van még esélyem szerintetek?

2012. szept. 12. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogom elolvasni.
2012. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól elcseszted! én a barátnőd helyében már akkor kidobtalak volna miután nem kerested, aztán neked állt feljebb. Minek helyrehozni? szerintem nem is szereted igazán. A múlttal meg majd megtanul nem törődni, ahogy mindenki más.
2012. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem szerettem volna igazán akkor most nem próbálnék kaparni utána...:)
2012. szept. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!