Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira hülye vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülye vagyok. Mit csináljak, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

Röviden: 28 éves vagyok(lány), a párommal 3 éve együtt. Voltak vitáink,de mostanában jó volt minden. Azt hittem végre jól mennek a dolgok. Tegnap azt mondta délben nálam lesz, egy barátjához kellett mennie délelőtt. Vártam..hívtam semmi.4-kor hív, hogy jön. Mondtam hol voltál eddig(de semmi szemrehányás, aggódtam csak). Erre lecsapja, majd visszahív elmond mindennek és lecsapja ismét. Én hülye hívogatom, h. mi baja , tényleg nem értettem. Azóta nagy kegyesen szóba állt velem, hogy én megint hisztiztem, pedig basszus egy rossz szót nem szóltam, nem is jött aztán. Nem bírtam sírás nélkül, akkor meg azon röhög, h. bőgök. Ott kell hagynom, de annyira fáj ez az egész, h. ekkora idióta vagyok. Mióta hazajöttem munkából csak sírok. El fog ez múlni? Mit csináljak? Miért csinálja ezt? HA szakítani akar, nem lehetne normálisan, megmondani? Miért kell ezt csinálni velem, pedig én annyira szeretem és régen tudom, hogy ő is így érzett.:(((((((

Bocs, hosszú lett.



2012. szept. 17. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyél egy banánt, attól megnyugszol.
2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

28 evesen olyan vagy mint egy tinilany.

Eloszor is meseld el a baratodnak, hogy te csak aggodtal. Ultesd le es mond elneki, hogy nem tudod mire veld ezt a viselkedest...stbstb. Kerd meg, ha szakitani akar mondja el oszinten de ne jatszon veled.

Azzal, hogy bogsz nem oldasz meg semmit. 28 eves felnott no vagy! Szedd ossze magad. Sok sikert!

2012. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem kedves utolsó válaszoló, miért nem sírhat egy 28 éves nő? Az miért lenne jobb ha magába folytja az érzéseit és tönkre teszi vele az idegeit! A sírástól nem gyenge, gyerekes az ember, hanem megkönnyebbül és igen is ha fáj valami jól esik sírni, örömünkben is jól esik.
2012. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igyál egy sört
2012. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de mostanában jó volt minden"


Hát sajnos azt kell mondanom, hogy ez valószínűleg csak illúzió volt...

2012. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi gond, csak 28 éves létedre kevés az élettapasztalatod (biztos nem az n-edik pasid)! Ha majd lesz elég, akkor már nem fog ennyire mélyen érinteni az ilyen dolog.
2012. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem sirhat. De azzal nem old meg semmit.
2012. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!