Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mi a tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Szakítás után mi a tőle kapott ajándékok sorsa?

Figyelt kérdés
Sok mindent adtunk egymásnak, és több dolognak értéke is van. Nem bírok úgy meglenni, hogy látom ezeket a dolgokat nap mint nap, de nem tudom helyes-e mondjuk eladni őket (pl órát, ékszert)?

2012. szept. 20. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobozba velük, és majd egyszer eldöntöd.
2012. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is most pakold el oket, talan majd mama korodban szep emlekek lesznek.
2012. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Így van. Ha nem akarod látni, tedd el őket, de ne dobd ki. Eladni prosztóság.

Később, ha a kellemetlen emlékek megszelídülnek, majd eszedbe jutnak a szép idők, amikor kaptad azokat a dolgokat.

Ha mégsem így lesz, akkor meg vágd ki őket a francba :)

2012. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elpakolom,hogy ne lássam nap mint nap,aztán idővel kidobom.
2012. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Kuka, egyértelműen.
2012. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beraktam őket egy fiókba, meg egy dobozba a szekrény tetejére. Ha szép az óra, ékszer, amit kaptál, és csak azért nem viseled most, mert nem bírod látni miatta, akkor azt is rakd el, aztán 1 év múlva boldogan fogod őket újra hordani, mert akkor már csak ékszer vagy óra lesz, nem hozzá kapcsolódó tárgyak. De ha úgy érzed, hogy soha többé nem akarod viselni őket, akkor nyugodtan eladhatod...
2012. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én simán elvonatkoztatok tőle, hogy ezt most tőle kaptam, és akkor már nem hordhatom többé! Ugyan miért ne hordanám, ha eddig tetszett? Nincs jelentősége számomra. Ami eddig tetszett, ezután is tetszeni fog, nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani!

Túlvan ez agyalva!

Nem ettől van vége egy kapcsolatnak, hogy a tőle kapott tárgyaktól megszabadulsz...ezt lélekben kell megélni, túllépni rajta.

2012. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ékszer, amit exemtől kaptam, és szeretem, mert szép. Eszembe se jutott kidobni, vagy nem hordani, mert szakítottunk, mint ahogy én sem azért adtam neki az egyik kedvenc ingjét, amit szakításunk után is sokat hordott, hogy felgyújtsa, ha szakítunk. Ajándék, ha összeveszel egy barátoddal, akitől kaptál valamit, azt sem dobod ki...

Ha fáj még ránézni, tedd el, de később még örülni fogsz neki, hogy nem dobtad ki.


Vagy ha ti ilyen lelkesen kidobáltok ékszereket, meg hasonlókat, akkor gondoljatok rám, és adjátok nekem, én szívesen veszem. :D

2012. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Amit én tettem:

Értékesebb dolgot (óra, ékszer) nem kaptam tőle. Ja de, mégis, egy LED-es órát. Azt csak bulióraként használom, mert sokszor jól jön, hogy megnézem az időt, egy random lány mellettem meg rácsodálkozik, hogy mi ez a világító izé. Máris indulhat a társalgás:) Kicsit ironikus is így, hogy a volt barátnőtől kapott órát csajozásra használom, de nekem semmi bajom a helyzettel:D

Közös képek: ami papír alapon van az ment a fiókba, nézegetni nem szoktam. A többit bezippeltem, feldaraboltam és feltöltöttem az internetes tárhelyemre. Ne foglalja a helyet a gépen, meg nem is akarom nézegetni, de talán az unokáimat majd érdekelni fogja, hogy a nagyapának milyen csaja volt 23 évesen:D

Csomó ruhát kaptam még: na azokat ugyanúgy használom. Jól néznek ki, tetszenek is, és nincs kiírva rájuk, hogy kitől vannak. Teljesen értelmetlen lenne kidobni.

2012. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékot eladni, visszaadni nem illik.

Ha még kellemetlen a látványuk, nem tudsz elvonatkoztatni az adott személytől, tedd el őket egy helyre, ahol nincsenek szem előtt. Legalábbis az értékesebb dolgokkal én így tennék.

2012. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!