Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy letöröltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy letöröltem az exemet? Most érzem igazán, hogy végleg elszakadtam tőle.

Figyelt kérdés

Az exbarátom 4 hónapja szakított velem, mondván nem érez olyat. Azóta tartottuk a kapcsolatot hol így, hol úgy. Kb három hete többet beszéltünk, bár én sosem kezdeményeztem a beszélgetést,mindig ő keresett.

Bevallom, még mindig nem vagyok teljesen túl rajta, picit érzek még iránta valamit, de mint emberben sokat csalódtam benne, rájöttem milyen igazából.

Tett valamit, ami nekem kissé rosszul esett, ezért tegnap letöröltem facebookról, mert úgy éreztem, hogy nem is érdeklem igazán, elvan magával és így minek legyen ott az ismerőseim között, minek lássam mit csinál.


Viszont kicsit rossz érzésem van emiatt. Tudom, hogy ez valószínűleg jó lesz és megerősíti a túllépést. Viszont én szerettem őt és érdekelt volna,hogy hogy van, de fordítva ez nem volt így.

Jól döntöttem, ez segíteni fog végleg kihevernem ezt az egészet?



2012. szept. 20. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ha nagyon akarod később amikor már túlléptél rajta újra bejelölheted de ilyenkor egyértelműen meg kell szakítani minden kapcsolatot.
2012. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
27%

hát ez tényleg kemény volt.biztos benne lesz a híradóban is h letörölted.durva.

az ha már le se tojod a fejét ha meglátod az utcán jelenti azt h kiszerettél belőle,addig meg fészbukk ide-oda tökmind1(jövő héten majd újra bejelölöd úgyis).

2012. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jól tetted!


Sokaknak elég nehéz meghozni egy ilyen döntést, de ahogy leírtad az érvelésed, elég határozott és korrekt volt ez a döntés. Gratula!

2012. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Jó, hogy letörölted. Biztos poros volt már.
2012. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
nagyon túl van dramatizálva a szitu. Én sosem értettem, ha szakítunk valakivel akkor miért kell úgy viselkedni mint egy idegennel... Ember. Közös múltad volt vele, ha fájnak is a dolgok a szép emlékek megmaradnak! Próbáljunk meg mindig nyitni a másik felé, főleg ha érzel még picit. Mindenki hibázik, téved. Nem feladni kell a dolgokat, hanem megpróbálni javítani a végsőkig kitartani. Tudom ebben a sz@r média irányított világban nagyon nehéz, ahol minden "lélekkel" foglalkozó oldalon azt olvasod, hogy 10 ok amiért érdemes szakítanod, túltenned magad rajta... Soha ne add fel!
2012. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi építő válaszokat!

Én próbáltam, vele tartani egy intelligens szintű kapcsolatot. Nem mutattam ki, hogy mennyire fáj, néha érdeklődtem felőle...De mikor látom, hogy egyfelől engem dobott, másfelől, hogy ezután igazán nem érdeklem...Emiatt döntöttem, hogy így könnyebb lesz számomra a végleges túllépés, ha nem látom mit csinál és nem szembesülök vele, hogy annyit sem kérdez meg, hogy hogy vagyok, csak butaságokat linkelget.

Úgy vagyok vele, hogyha esetleg valóban érdekli, hogy élek- vagy halok, akkor megtalálja a módját, hogy megkérdezze.

2012. szept. 20. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Én is ezt csináltam(szakítás után kb 3 hét után), szerencsére! Mert 1,5 hónap múlva nem szívesen nézegettem volna az új barátnőjével készült közös képeit, és az egyéb ostoba bejegyzéseit. Ha normálisan viselkedett volna, nem tiltom le.
2012. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te ettől jobban érzed magad akkor....de szerintem értelme nem sok volt, oké, h face-ről törölted d ettől még nem fognak hamarabb változni az érzéseid.

Én ezt egy kicsit gyerekesnek érzem...

2012. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!