Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerinted ez mi lehet? Ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez mi lehet? Ilyet még sosem láttam

Figyelt kérdés

pasim közölte hogy szakítani fog velem mert nem bírja de nem mondta meg hogy mi.Ez drog vagy mi? Majd ezt az üzit hagyta István:


felébredtem és ilyen nagy fekete sakálok jöttek falkába te jó isten mondom elkapnak el kezdtem futni de utolértek.Az egyik sakál szájából egy nagy gesztenye fa nőtt ki aminek a tetejébe egy doboz kék bond volt benne a lakás kulcs és egy szál cigi.felmásztam rá kiszedtem a kulcsot de a zár be volt tömve ilyen ragasztóval ekkor rágyújtottam elrakétáztam és az ajtó kinyilt és kimenekültem az udvarba......és ekkor elmeséltem jóskának..mire őőő eltátotta a száját és azt ordította NEM IS CIGIZEL??? ...és honnan volt tüzem o.O

szóval azt hiszem jobb ha szakítunk.mert bizony az a k*rva cigi a tied volt !!



2012. szept. 21. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vicc.
2012. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát a k*va anyjával vicceljen ilyet!!!!!!!!....
2012. szept. 21. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
jujj ez durva
2012. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mi ez a hülyeség??
2012. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nagy :D
2012. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez beteg xDDDDDDD
2012. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Egy Srác Asszem ***** válasza:
na takaroggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!! XD DASDAD YSDYSCXDDA NAwfp
2012. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem azt szeretné, ha leszoknál a dohányzásról :D
2012. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Yorxun Yorxun ***** válasza:
79%

Felnőttebb lett volna, ha értelmesen megbeszéli veled. Ha valaki tényleg képes ilyet leírni, akkor jobban jársz nélküle.


Persze az is lehet, hogy vicc az egész.

2012. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!