Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom az előbb közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az előbb közölte, hogy már nem kíván és persze szakítottunk is. Úgy érzem magam, mint valami megunt játék. Hogy szedjem össze magam? 21/L

Figyelt kérdés
2 évig jártunk. Rettenetesen érzem magam. Romokban hever az önbecsülésem. Mit tegyek?

2012. szept. 27. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj, vissza fog menni hozzád.
2012. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd másik oldalról az egészet. Örülnöd kéne, hogy végre megszabadultál egy olyan alaktól akiért kár volt 2 évet pazarolnod. Legalább nem kínlódtatok még +évet- Élvezd hogy szabad vagy, és keres olyan férfi aki szeretni is tud.
2012. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
ha beszélgetni akarsz írj privit, ha ez vígasztal, nekem is a 2évées kapcsolatom ment tönkre, és nagyon szerelmes voltam, viszont gondolj bele 21éves vagy, semmi sincsen veszve, ki próbálhatod, az életet, fiukat, bulikat, amit szeretnél előtted áll az élet, ami eddig ki maradt most be lehet pótolni, hidd el nagyon sok hal van a vízbe, amik közül tudsz válogatni, tudom, hogy most azt gondolod, hogy neked csak ő kell, de hidd el lesz más, lesz jobb, lesz aki szeretni fog végig, ő nem érdemelt meg téged:)
2012. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is 2 évnek lett vége nemrég,és borzasztóan rossz.de már nem fogadnám vissza.

viszont, nézd a jó oldalát,nem csalt meg,hanem elmondta.

fogd fel tapasztalatként,és lépj tovább

az önbecsülésed pedig próbáld újra felépíteni.vásárolj,új haj,smink,stb.nekem sokat segített

2012. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi lehet a srácokkal mostanság? szinte mindenhol erről hallok, hogy lelép ennek annak a barátja, engem is most hagytak el,és még ez is.


valami nagyon változik most a társadalommal...


úgy szedd össze magad, hogy élj magadnak, légy egoista, és tedd saját magad boldoggá és ne foglalkozz senkivel, mert mindenki más csak bizonytalan tényező.

2012. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha segít, akkor nekem is írhatsz, lehet, hogy jót tenne most egy alapos kibeszélés. Igaz nekem nem egy 2 éves kapcsolatomnak lett így vége, hanem egy jóval hosszabbnak, de kb tudom, hogy mit élhetsz át. Így utólag belegondolva viszont jó volt tapasztalatnak, úgyhogy próbáld meg te is így felfogni :)
2012. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elég szomorú ha egy kapcsolat csak abból áll h kívánják-e a másikat v nem. sztem jobb is h megszabadultál tőle, jobbat érdemelsz. komoly kapcsolat nem csak arról szól h kívánom-e a másikat.

mindenki azt mondja h a szex a kapcsolat alapja, de hát mindenki tévedhet :)

2012. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!