Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rájöttem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a barátnőm regisztrált egy társkereső oldalra. Mit tegyek, még mielőtt szakítok vele?

Figyelt kérdés

Az általam jól ismert becenevét beírtam a Google képkeresőbe és egy társkereső oldalt dobott ki az ő képével. Megnéztem a profilját és nagyon nem tetszett, amit láttam: egyedülálló, komoly kapcsolatot keres, rengeteg képet töltött fel és viszonylag jól körülírta kiket keres.

Mit tegyek? Tudom, hogy szakítsak, de még előtte hogyan tudnám konfrontálni ezzel?



2012. szept. 29. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Regelj kamu adatokkal és képekkel, aztán írj rá, és ha itt az ideje, leplezd le magad! Fontos, h vmi jóképű pasast rakjál ki képnek, társkeresőn csak az olyanoknak írnak vissza!
2012. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá,esetleg fényképezd ki az oldalt a paintba,és mutasd meg neki,nehogy törölje magát,és letagadja az egészet.

Vagy nyomtasd ki.

Sajnos nekem már hazudtak így a szemembe.

2012. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Mindezek előtt viszont keress te is egy másik nőt, utána szembesítsd, és dobd ki a francba.
2012. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

1. Nézd meg a dátumot ha van olyan, lehet régi!


2. Ha mostani, akkor az 1. válaszadó tanácsával értek egyet, regelj, írj rá, nézd mit reagál , és leplezd le magad mikor ottvan közeledbe! Lépj be gépen a társkeresőbe a szeme láttára és lépj be az accountba. Aztán mikor nagyot néz , úgy kipenderíted, aztsetudja holvan :]

2012. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy ebből hirtelen nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Kérdés, hogy mikor regisztrált, lehet csak elfelejtette törölni magát. Aztán én is csinálnék egy kamu nicket és kiszedném belőle, hogy mi a helyzet, mit keres az oldalon, aztán a válasz függvényében döntenék a továbbiakról, elvégre még az is lehet azt írja, hogy éppen kapcsolatban van úgyhogy nem téma a társkeresés!
2012. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 hónapja regelt és több, mint 3 éve vagyunk együtt. Legutóbb tegnap előtt lépett be. Az tény, hogy az utóbbi időben megváltoztak a dolgok, de az már kezdett gyanússá válni, hogy megszaporodtak a férfi ismerőseinek a száma facebookon.
2012. szept. 29. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
dugd meg előtte.
2012. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én azonnal kidobnám, sőt nem is mondanám el neki miért.

Had gondolkozzon rajta kicsit...

2012. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Mi lenne ha nem akarnál te is erre a szintre süllyedni és kerek perec megmondanád neki, hogy mi van, majd közölnéd, hogy te ezt így nem akarod folytatni?

Túl egyszerű normálisnak maradni?

2012. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
miért kéne neki visszaadni?? az ilyen nők nem normálisak, szórakoznak a pasikkal össze-vissza... kapnak majd az élettől bőven, nem kell neked visszaadni, megkapja a sorstól.. egyszerűen dobd ki, majd rájön hogy miért... arra meg hogy tény hogy megváltozott valami köztetek, annyit mondanék, hogy mi párommal több mint 2 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk, és nekünk sem olyan a kapcsolatunk mint az elején, teljesen más... mégis imádjuk egymást, nem balhézunk folyton, ugyanúgy megvan az a tűz úgymond, mint az elején, mégis tök más az egész... szerintem egy idő után minden kapcsolat megváltozik, az már a felek személyiségén múlik hogy ha valami kicsit más, szalad-e máshoz vagy nem...
2012. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!