Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elhagyjam, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhagyjam, ti mit tennétek a helyemben, lehet, hogy már nem nekem való ez az egész?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én is huszonévesek vagyunk, én közelebb a harminchoz.

Két éve tart egy távkapcsolat köztünk! Mindketten nagyon szeret(jük)/tük egymást. Tökéletes volt a kapcsolatunk.

Ami azt illeti a barátnőmnél szeretőbb és hűségesebb párt soha az életben nem találok, legalábbis ezt most így érzem, nyilván vannak még hűséges lányok ha kevesen is.

Nagyon jó az ágyban vele, mindketten nagyon perverzek vagyunk és vele mindent lehet, és sosem voltak tabuk meg titkolózások meg semmi rejtegetnivaló semmilyen értelemben. Sosem csaltam meg és Ő sem engem, ezért tűzbe tenném a kezem, és hát vannak lány barátnői akikkel jó viszonyban vagyok és a távkapcsolat ellenére mindenki alátámassza a hűségét és az elkötelezettségét a kapcsolatunk felé. Szóval ez tökéletesen biztos.


A kérdésem lényege, bocs a felvezetésért csak fontos a rálátás miatt.

Szóval jól megvagyunk ez tény, de vannak gondok is. Vannak a páromnak egészségügyi gondjai amik miatt sokszor aggódni kell, és nem is kicsit. Szexben nem hátráltat minket, de az életünket nehezíti és néha nagyon nehezen viselhető és nagyon sok lemondással is járhat a jövőben nekem. Nem vagyok önző ezt a dolgot még el is fogadnám és el is fogadtam valahol mert szeretem és nekem így is kell!

Ami viszont nagyon zavar az a távkapcsolat, hogy ritkán találkozunk és nem lehetek mellette, és belátható időn belül ez sajnos nem is fog változni mert a körülmények nem engedik, hogy miért nem az lényegtelen, tényleg nem lehetséges még! Emiatt nekem nagyon hiányzik a szex, nagy étvágyam van és naponta többször is csinálnám, 2-3-4 alkalommal is, nekem ez a normális, sajnos vagy nem sajnos, ez van.

Másik gond, hogy nagyon féltékeny a párom. Mindenért hisztit csap, ha más lányokkal beszélgetek és kedves vagyok, vagy ha látja hogy esetleg annak a másik lánynak tetszem stb, akkor még nagyobb sértődés következik.

Folyton kiakad, és nyafog, és állandóan többet és többet akar minden téren tőlem, és minden baj amit csinálok, és mindenbe beleköt. Mindemellett állandóan retteg, hogy elhagyom meg ilyenek, és ez is már kezd elviselhetetlen lenni, mert túlaggódja és túl sokat mondogatja meg érezteti velem.

Vannak pillanatok mikor nem bírom már elviselni, és vannak mikor meg őrülten hiányzik és imádom szeretem akarom kívánom és senki mást nem akarok!

A napokban dilemmáztam, hogy mihez kezdjek, hagyjam el? Kezdjek más életet? Más nőt keressek aki jobban megfelel, aki közelebb van és nem ennyire hisztis és kiakasztó? Vagy fogadjam el, hogy senki sem tökéletes, én sem Ő sem, és mivel jó vele alapvetően és szeretem is, maradjak csak mellette?


Ez a se vele se nélküle érzésem van.


Ráadásul nem kevés önbizalom hiányom is van, és önbecsülésem sem túl magas. Szerinte jó pasi vagyok, és voltak barátnői akik szemet vetettek rám és szerintük is jó pasi vagyok, felizgultak rám és bepróbáloztak, de én hűséges maradtam, most is az vagyok és leszek is, és ha el os hagyom akkor sem csalom meg, hanem elhagyom és addig nem leszek más nővel míg ezt nem tudatom vele.


De most tényleg nem tudom mit csináljak, és attól is féle, hogy ha elhagyom egyedül maradik mert nekem a csajozás sosem ment, és nehezen ismerkedem és lehet most sem menne és megbánom a dolgot, de a büszkeségem meg nem engedné hogy visszatérjek hozzá. :( Szóval kicsit most szanaszét vagyok esve.:(


Mit gondoltok mi lenne a jó döntés?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2012. szept. 30. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom leginkább attól félsz, ha elhagyod, nem találsz mást és főleg jobbat. Félelemből ne maradj vele, ne legyél gyáva. Mondd a szemébe, hogy eleged van a féltékenykedéseiből, és vége. Kezdj új életet.
2012. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tartsd meg szerintem.

egy kapcsolatban a legszabadosabb lúvnyából is előbb-utóbb hisztigép lesz időnként.

főleg ha megvan nekik.

nincs kivétel.

megtanulhatod kezelni ezt,de kiküszöbölni nem lehet egy nőnél sem.

viszont a távkapcs az halott ügy alapból.

max kölyköknél,meg korlátolt tiniknél működik névleg.

2012. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyik pillanatban fáradtságot érzek és azt hogy elegem van, a másikban meg azt hogy hiányzik, szeretem és kívánom és a karjaiban milyen jó, és átölelni stb.
2012. szept. 30. 01:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a biztos mindig megnyugtató, a bizonytalan meg rémisztő. Ez a kapcsolat ezer sebből vérzik (távkapcsolat, féltékenység, titokzatos betegség). Ha együtt maradtok, később őt fogod hibáztatni, és meggyűlölöd.
2012. szept. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha elhagyom és kikészül? voltak lelki gondjai, nagyon érzékeny még attól is félek, hogy kárt tenne magában :(
2012. szept. 30. 01:32
 6/8 myl0 válasza:
Nehéz kérdés, nehéz tényezőkkel... valahogy meg kéne oldani h ne legyen távkapcsolat (bár irtad h ez nem kivetelezhető), de előbb utóbb kénytelenek lesztek egy helyre költözni... sztem ez sok mindent megoldana. Legalábbis a hisztit féltékenységet stb. Neked kell döntened... (bár azt mondják h a féltékenység=bizalomhiány ugyanakkor féltékenység= félelem a szerelem elvesztésétől más által) Ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval (félelem az ujtól, egyedül maradástol stb.)
2012. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az OFFért:


#3 válaszolónak üzenem, hogy nem feltétlenül halott ügy a távkapcsolat és nem csak a tiniknek való. Én a párommal több mint 1 éve vagyunk távkapcsolatban, húszas éveink közepén járunk. Tervezzük az összeköltözést, egyebeket, biztosak vagyunk mindketten a közös jövőnkben, de sajnos még nekünk is kell várni az összeköltözésre bizonyos dolgok miatt. De mivel ezen kívül minden tökéletes, megvan a bizalom, a törődés (nem volt még 1 olyan nap sem, hogy ne beszéltünk volna! A távolság ellenére se érzem magányosnak magam, közben pedig nagyon sok ember együtt él és mégis magányos :S ), és imádjuk egymást. Ezért nem hagynám el, mert úgyse kell más pasi rajta kívül :)

Úgyhogy őszinte szerelem, sok-sok türelem és kitartás, maximális bizalom, érettség, közös célok, odafigyelés az alapja. Ezek nélkül én is azt mondom, hogy halott a távkapcsolat. De ezt már párszor itt leírtam távkapcsolatos kérdéseknél:)


Kérdésre válaszolva viszont elég nehéz ügy. Esetleg próbálj vele komolyan leülni és elmondani a problémáidat ugyanígy őszintén, ahogy itt leírtad nekünk. Akár felvetheted a szakítás lehetőségét is, hátha akkor megváltozna kicsit. Nekem ez eddig bevált módszer, mert a szép kérésre nem hallgatnak, nem veszik komolyan az emberek. Szóval üljetek le, kár lenne így eldobnod. Adj neki x időt és ha addig nem lesz jobb, akkor legyen vége, mert sablon, de igaz: "inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban", biztosan találnál más lányt, lehet közelebb is. Mindig a legváratlanabb pillanatban fordul a kocka :)


Jól gondold át, beszéljétek át őszintén aztán dönts! Ez az én véleményem. Minden jót kívánok!


24/L

2012. szept. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el. Nagyon ugy tunik nekem,hogy te mar nem is szereted ot ugy, mint regen. Tobbszor irod,hogy szereted de mintha ezt nekunk es magadnak irnad mikozben nem is igy erzel!! Eleve ha en szeretek valakit es a szakitason gondolkozok na de nem azert,mert nem szeretem hanem,mert problemaink vannak akkor nem kezdek mar azon gondolkozni,hogy mennyire onbizalomhianyos vagyok es,hogy talalok kovetkezoleg part. Nem akarlak bantani de szerintem mindkettotoknek jobb lenne egymas nelkul. Fokepp irod,hogy baratnod beteg. Neki is szerintem jobb lenne valaki olyan aki mellette van. Ne maradjal vele csak szanalombol meg,hogy kart tenne magaba. Ha felnott modjara lezarjatok a kapcsolatot akkor szep emlek marad csak az egyutt toltott ido. Remelem sikerul megoldanotok.
2012. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!