Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érezhet még valamit irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timon08 kérdése:

Érezhet még valamit irántam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 évig együttvoltunk, de egyszer megcsalt de megbocsájtottam neki meg úgy látszott hogy tényleg engem szeret. Pár hete mondta azt hogy vége és kiderült hogy elötte ő már javában más fiúval flörtölt meg fontolgatta hogy összejön vele. Most meg valamit el szeretne mondani, kérdeztem hogy fel a hívjam és azt mondta hogy ha hallaná a hangomat nem tudná elmondani. Miért mondhatta ezt?

2012. okt. 2. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p*csába. Hol a férfi büszkeség? Ez egy ribanc.
2012. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem meri elmondani? Egy beszari kis liba. Hagyni kel az ilyet a p*csába, majd egyszer valami jól megszívatja aztán hátha elvágja a nyakát az ilyen..
2012. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Férfi büszkeség elveszett nála de már kezd vissza jönni. Szerelmes voltam meg úgylátszik hülye, nagyon sok mindent elviseltem vele kapcsolatban, nem kellett volna. Rá egy hétre hogy ő dobott ki összejött egyből egy más gyerekkel..
2012. okt. 2. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő nem is érezte soha irántad azt,amit kellett volna.Különben nem játszana Veled,és hűséges lett volna.
2012. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó reggelt kívánok!

Te is tudod a választ!!! Ébresztő!

2012. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és hallgasd meg. De szerintem ne jöjj vele össze.
2012. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!