Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek meddig tartott a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek meddig tartott a szakítás utáni rossz közérzet, depressziós hangulat?

Figyelt kérdés

már 1 hónapja szakítottunk,de nem tudok enni,és egész nap elég rossz hangulatom van.soha nem viselt meg a szakítás,de most szerelmes voltam több,mint 2évig,és elég rosszul érintett.

nem szeretném őt visszakapni,csak jobban akarok lenni.

valószínűleg hónap végén ő is ott lesz azon a koncerten,amin én,és azt sem szeretném,h lássa,sz@rul voltam miatta.

Tudnátok tanácsot adni?



2012. okt. 4. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 hónapos kapcsolat után 3 hónapos depresszió. Ezt nehéz fölözni. :D
2012. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 hónap után rá még 3 hónapos szar érzés
2012. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ne már...és nem tudtatok rendesen enni addig?

akkor nekem 2évet meddig tart majd feldolgozni? :(

2012. okt. 4. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éves kapcsolatomnak lett vége másfél hónapja és hasonlóképpen vagyok....a reggelek a legrosszabbak, nagyon nehezen tudom rávenni magam, h felkeljek és elinduljak bárhová is.

22/L

2012. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 hónapig voltunk együtt a volt barátommal. A szakítás óta eltelt több, mint 2 hónap de még most sem vagyok az igazi. Egy ideje már rendesen eszek is, de van, hogy rám tör az, hogy mennyire hiányzik. A legrosszabb, hogy én mindennap látom(suli), és persze én sem szeretném ha tudná, hogy sz@rul vagyok ezért vannak nehéz pillanatok bőven.:) De megmondom őszintén, hogy én még akkor is csak mosolygok.:) hadd higgye, hogy jól vagyok.:) van az a mondás(nem tudom, hogy van pontosan de..) a lényege az, hogy mosolyogj akkor is ha fáj...szóval kitartást!!:)
2012. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. okt. 4. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én esetem más mint a többieké. Mi nem voltunk kapcsolatban. Beleszerettem egy olyan srácba akinek csak arra kellettem,hogy lefektessen.Ennek lassan 3 éve. Azóta se tudtam elfelejteni,sőt minden éjjel róla álmodok.Nagyon nagyon szenvedek. Ráadásul a srác azóta már együtt él az új barátnőjével egy másik városban.

Sok sok kitartást kivánok!

2012. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sajnálom,remélem,túl tudsz lépni hamarosan.

jó szemét dolog volt :(

neked is sok kitartást kívánok és köszönöm a válaszod!

2012. okt. 4. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
1,5 év után kb fél év zombiság, aztán fokozatosan egyre jobb. :) Kitartás!
2012. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ez emberfüggő. Legyél minél többet társaságban , barátaid között, próbálj meg nem sokáig depizni mert hozzászoksz és nehezen lépsz ki belőle
2012. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!