Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elhagynátok a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
elkezdtünk járni de 2 hónap után kiment külföldre 1 évre! nekem nagyon hiányzik mert tényleg szeretem, de ő soha nem mondja hogy hiányzok nagyon jól érzi magát kint és sokszor ugy érzem nem hiányzok neki! 2 havonta fog hazajárni de én már 1 hónap után kivagyok!! ti végigcsinálnátok ezt?

2012. okt. 6. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, pont ma szakítottam a párommal mert megy ki külföldre 1-2 évre.
2012. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz lehet megcsal
2012. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én akkor csinálnám végig,ha 100% hogy imádjátok egymást....ha nem közös az érzés,nincs értelme,csak időpocsékolás :/ 18/L
2012. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. sajnálom! lehet én is követem a példádat mert úgy érzem nagyon egyoldalú a kapcsolatunk! ha igazán szeretne, nem hagyna itt 1 évre!

2. ez az amit soha nem lehet tudni! ezért van a bizalom!

3. köszi a választ!

2012. okt. 6. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt a hozzáállást felejtsd el, hogy "ha igazán szeretne, nem hagyna itt egy évre...". EGY FRÁSZT!! 2 hónapja voltatok együtt, amikor útnak indult, valószínű már sokkal előbb tudta, hogy ez így lesz, el lett rendezve minden. Ez nem egy olyan komoly kapcsolat még, hogy előtte komolyan konzultálnia kelljen veled arról, hogy menjen-e avagy sem és őszintén szólva jó nagy marha is lett volna, ha egy ilyen friss kapcsolat miatt dönt úgy hogy marad! Ez egy lehetőség volt a számára és nagyon jól tette, hogy kihasználta!

Miután pedig ezzel valószínűleg megalapoztam az irántam érzett ellenszenvedet, jöjjön a kérdésedre az én válaszom.

Gondolom nem vagytok túl idősek. Én egy ilyen friss kapcsolatot, ilyen fiatalon nem próbálnék mindenáron fenntartani. Menjen, élje az életét, majd ha hazajött keressen meg és megbeszélitek lehet e még közös jövőtök, de szerintem fölösleges a ti helyzetetekben ennyit várni a másikra.

2012. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlastNoise ***** válasza:
Hogyha szeretne akkor nem ment volna el ilyen hosszú idôre
2012. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán.
2023. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!