Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek fontos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos vagyok neki, vagy csak azért mondogatja, mert nem akar megbántani? 21/L

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves párkapcsolatom. Már az elején is én voltam a kezdeményezőbb, ha én nem akarom mindenáron, akkor talán össze se jöttünk volna. Majd tulajdonképpen az egész kapcsolat alatt én voltam az, aki jobban akarta. Általában én hívtam fel, hogy találkozzunk stb. Az első 1 évben mondjuk lelkes volt a srác, szeretett velem lenni, imádta velem a szexet, de nem volt olyan szerelmes, mint én. Aztán egyre inkább hanyatlott a dolog, már szexelni sem nagyon akart, sosem ért rá találkozni. Én persze próbálkoztam, hátha jobb lesz. Végül a képembe vágta, hogy már nem kíván és csak barátként szeret, tehát legyünk csak barátok. Hajtogatta, hogy mennyire szép vagyok, értékes, okos és mennyire nem akar elveszíteni. Persze nekem fájt, de úgy gondoltam, hogy nem haragudhatok rá azért, mert nem szerelmes belém. Viszont most, hogy barátok vagyunk, ugyanúgy nem keres, ugyanúgy nekem kell utána futkároznom. Szóval nem nagyon érzem, hogy szüksége lenne a barátságomra. De akkor minek ragaszkodik annyira hozzá, hogy legyünk barátok?

2012. okt. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
annyira még fontos vagy neki, hogy nem akar megbántani.
2012. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagy is, amit nem hiszek, nem tud rájönni a csóró hapsi, mert nem hagysz rá időt.

Legyen tartásod, várd meg míg jelentkezik...

Ha így ragadsz rá, menekül s szerencsétlen űzött vadként..


Majd Ő jelentkezik. Ha nem, ennyi volt..

2012. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodik, csak kínjában nem tudott már mit mondani neked, hogy hagyd békén.
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak azért mondja, mert nem akar megbántani
2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem keresem sokáig, akkor keres ő. Megkérdezi, hogy vagyok... De ez főleg e-mail, sms, esetleg telefon. De azt nem veti fel, hogy találkozzunk. Amúgy azzal tisztában vagyok, hogy elcsesztem, higgyétek el, sosem fogok többé így viselkedni, mert nagyon megalázó. Csak amikor az ember szerelmes, akkor nem látja át a dolgokat :( Utálom magam, amiért így viselkedtem.
2012. okt. 15. 16:25
 6/7 A kérdező kommentje:
És amúgy ha biztos lennék benne, hogy nem kíváncsi rám, szó nélkül megszakítanám vele a kapcsolatot, nekem nem kell kegyelembarátság és őt sem akarom ilyen helyzetbe kényszeríteni.
2012. okt. 15. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyáva ember az exed.

Nem értem, hogy miért keresgéled még mindig.


A vicc az, hogy egy f@sz csávóval vagy együtt, aki szavak nélkül tudtodra adta,hogy hagyd már békén és húzz a fenébe. Te ennek ellenére kajtattál utána...


De a kapcsolatban mindig a normálisabbik fél szív. Én álltam mindkét oldalon. Érdekes mód, amikor leszartam az adott barátnőm(nem voltam szerelmes),akkor kajtatott utánam az illető, bármit megbocsátott stbstb. Ezt már kinőttem. Most próbálok normális lenni, erre én kerülök abba a szerepbe, aki mindig mindent elfelejt, megbocsát 2 perc alatt(mert ha nem, akkor hiszti van).

2012. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!