Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Szakítottam vele mert már nem szeretem őt, mást szeretek. De annyira kivan, zokog a telefonba hogy próbáljuk meg mégegyszer.6 év alatt nem láttam még ilyen állapotban őt (ő a férfi). Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Majd kiheveri. Te mast szeretsz. Ennyi.
2012. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Anyám... pali létére ne zokogjon már ennyire. Majd kiheveri, ne aggódj!
2012. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Itt valami nem stimmel. Azért szakítottál vele, mert mást szeretsz. Ő meg azt kéri, próbáljátok meg még egyszer. Két külön doloyról beszéltek a szakítás okaként...?

Van valami, amit nem írtál le a szakítás okaként nekünk?

2012. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Biztos? nagyon megíjeszt
2012. okt. 21. 22:19
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát erre én csak azt tudom mondani, hogy aki olyat hagy el, aki nagyon szereti, az mindig megszívja az élete folyamán.

Sok olyan esetet tudok mondani neked, ahol hol a csaj, hol a pali hagyta ott a másikat, hogy még élni akar, kalandra vágyik, megunta a másikat, és utána valahogy sosem jött neki össze normális kapcsolat.


Nem lehet, hogy csak átmeneti érzelmi hullámvölgyben vagy?

2012. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő így mondja próbáljuk meg mégegyszer.
2012. okt. 21. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ha a mással már együtt vagytok, akkor sok mindent nem tehetsz..., ha nem akkor próbáld valahogy talpra állítani. De ha ennyire érdekel mi van vele, akkor nem csak a hat évet nézed, hanem még érzel is iránta....
2012. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy már rég megszokás volt a részemről. És beleszerettem valaki másba.
2012. okt. 21. 22:23
 9/18 A kérdező kommentje:
6 év után azért nem semleges számomra
2012. okt. 21. 22:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha évek óta felelőtlenül viselkedtél vele, akkor itt az égető ideje - ahogy a jelek is mutatják -, hogy ezt most pótold. Valószínüleg nem adtad át neki jól az indokokat, nem szakítottál elég felelősségteljesen, alaposan.

Ha évek óta érzel úgy, hogy nem kéne benne lenned ebben a kapcsolatban, akkor pontosan annyi év érzelmét kell most hűen előadnod neki, hogy megértse, átélhesse.

Jelenleg egy szerelmes nő megnyilvánulásai élnek benne, amit nem akar elveszíteni. Szembesítsd a valódi érzéseiddel!

2012. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!