Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is éreztetek már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
A barátomat elhagytam,egy másik fiú miatt,mert már nem tisztelt nem becsült,sokszor beszélt velem csúnyán.Sok ideig könyörgött hogy mennyek hozzá vissza,megbánt mindent,sírt könyörgött,keresett,aztán letiltott hogy jobb legyen neki,és könnyebben felejtsen el . Amikor könyörgött,vissza mentem volna naív fejjel...de a másik fiú miatt nem tettem. A másik fiúval 3 napja vége...nem tetszett nekem egy dolog,rákérdeztem rendesen,nem hisztizve,és azt mondta nem tetszik neki hogy számonkérem...ezért inkább mondtam hogy hagyjuk..:/ sokszor hiányzik a volt barátom,de már biztosan van valakije,úgy érzem,ez másik fiú csak egy nyúló kéz volt felém,amiben meg tudtam kapaszkodni ..:(

2012. okt. 22. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát te bolond vagy, ha vissza akarsz menni egy olyan fiúhoz, aki tiszteletlen volt veled! Aztán mi lesz a következő lépés? A pofon, verekedés?
2012. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja,én meg olyan bolond vagyok ..:/
2012. okt. 22. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
És annak a mindenkinek igaza van. szerintem te csak azért akarsz pasit, hogy ne légy egyedül. Pedig hidd el, hogy egyedül is jó. Sőt! Előbb meg kell tanulnod egyedül is boldognak lenned, utána lehetsz csak párban.
2012. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
,,Két szék között a földre" tipikus esete... de én is úgy látom, hogy neked most jobb lenne egyedül.
2012. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem a két szék szerintem. Mert a két szék közé feltételezné, hogy jó ötlet lenne visszamenni a pasihoz DE NEM AZ, így ő nem is számít bele, tehát nem estél mellé, jobb is.


Ne légy bolond, inkább keress mást.

2012. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nézz magadba, hogy miért kellett veled kiabálni!? Nem mondom, hogy nincsenek nagy állatok, de sok példát láttam arra, hogy a nő csinált elmebeteget a pasiból aztán eljátszotta a hattyú halálát a csaj... Ha a pali sírva könyörgött azért az jelent valamit.
2012. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát de igazából ez akkor se jó. Mármint a pasinak sem, ő mit nyer abból ha idegbeteg csinál belőle a csaj. Akkor max csak kapaszkodónak kell neki, mert kényelmesebb mint megpróbálni egy új kapcsolatot.


Amit mondjuk 30-40 körül még jobban meg is értek, mint mondjuk fiatalon. És kétlem hogy a kérdező idősebb lenne 25 évnél, de szerintem fiatalabb is. Rosszul működött ennyi, keresni kell mást, persze nem egyszerű, meg lehet nehéz, de akkor is. Ha visszamennek egymáshoz attól se lesz jobb, sőt inkább azt mondanám ellustulnak, áh kinek kell új kapcsolat inkább beletörődök a rosszba...

2012. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy rakás hiszti!
2012. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!