Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti mit reagálnátok? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok? Jól esne?

Figyelt kérdés
A pasim szakított velem (1hete)2 év után a veszekedések miatt, de békében váltunk el. ha nem ő tette volna meg, akkor én. Ő szerelmes idézeteket tesz ki velem ellentétben. Tovább tudnék lépni, de autóbalesete volt és kórházban fekszik. Ma műtik. Szerintetek a történtek ellenére bemenjek hozzá? Ti örülnétek neki? Tudom, hogy a szülein kívül senki nem megy be hozzá látogatni... Mit tanácsoltok? 22/L

2012. okt. 22. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj h ezt súlyosan félre is lehet érteni! Azt fogja hinni h te mindennél jobban szereted és újra vele akarsz lenni.


viszont ha te úgy döntenél h megint vele lennél az a te részedről sajnálat lenne, hiába a baleset, ez sajnálat lenne az pedig nem jó.


Másképp, ahogy gondolod, talán egy rövid látogatás belefér h megnézd de semmi több, és ne látogasd meg többet...de nem tuti h jó ötlet.

2012. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit, miért is mennél be hozzá. Számomra egyértelmű, h ő még mindig odavan érted és folytatná veled, de te úgy látom nem így gondolod. Ez a szakítás után barátok maradunk dolog inkább lányok részéről működik, kevés fiú komálja ezt...szerintem ez a pasi se barátságot akar veled, hanem visszaszerezni téged.


Ha a helyében lennék és ilyen kiszolgáltatott helyzetben feküdnék a kórházban, egyrészt örülnék, h bejöttél, másrészt mindent megtennék azért, h legyen közöttünk valami megint.


30/F

2012. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 évetek volt együtt

én bemennék hozzá pláne akkor ha békével váltatok el

nem hinném h félre értené a dolgot hiszen ö szakított


nekem nagyon jól esne a látogatás

viszont max egy csokit vinnék neki

2012. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiú vagyok. sztem kedves gesztus lenne bemenni hozzá. ha elváltatok és ezt megbeszéltétek, nem értheti félre. a kérdés h ez mennyire hoz fel benne sebeket, fájdalmat, ha lát téged.
2012. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Synesztro ***** válasza:
25/F Menj be hozzá. Ez ettől teljesen elkülöníthető. 2 évig voltál a párja, és tettszik vagy sem még kötődtök egymáshoz. De ez nem azt kell hogy jelentse, hogy "úgy", hanem hogy baráti értelemben akár. amúgy meg most szüksége lenne rád, mert most gondolom jól esne neki. mondjuk azt azért tisztázd vele hogy baráti a látogatási szándék.:D
2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. hozzászóló mondja jól!


F

2012. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yugym ***** válasza:
Mennyé befelé és írj nekem , hogy mi lett a vége :::.....
2012. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bementem hozzá végülis. Meglepődött. Nem voltam ott sokáig nála de úgy viselkedtünk egymással mintha semmi sem történt volna. Mikor elindultam kifelé mondta h örül hogy bementem viszont sétálva a kórházból kifele elgyengültem. azt hittem összeesek. Jó érzés volt bemenni, jó érzés volt ottlenni és látni de felkavartam az érzéseim és megint egy senkinek éreztem magam. Szerencsére utána találkoztam egy ismerősömmel és "kirángatott" ebből a gondolatmenetből. :)
2012. okt. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!