Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Elakarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elakarom kerülni a szakítást!

Figyelt kérdés
A Párommal megyünk majd be Mohácsra BUsójárásra tudom, hogy messze van, de tavaly is ő beöltözött a haverjaival és a lányokat ölelgette meg mittudomén, tudom, hogy ez ,,természetes" ilyenkor, de ő átkarolta őket úgyhogy levettete a maszkját és úgy melegítette a ,,feneküket"...én ezt nagyon elszeretném kerülni...kérlek adjatk tanácsot mit csináljak? Én is ,,psaizzak" engedjem el magam? Vagy mit??:S (BUNKÓ , HÜLYE válaszokat NEM kérek(: )

2012. okt. 22. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bunkó, hülye válasz
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Öööö...nekem halvány lila gőzöm sincs ,hogy megy ilyenkor ez vagy mik a szokások, de kétlem ,hogy foglalt férfiaknak kellene más nők fenekét melengetni.

Mit tennék?Elhagynám:D

2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi minden adódó alkalmat kihasznál posimelengetésre.

Szakítanék...

2012. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat bizony egy ilyen pasi nem ferne bele az eletembe...
2012. dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!