Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet hogy mégsem szakítottak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mégsem szakítottak?

Figyelt kérdés
Ismerek egy nőt aki nagyon tetszik, csak suliban találkoztunk eddig,úgy vettem észre hogy szeret velem lenni, keresi a társaságomat,úgy ahogy van barátja aki nem törődik vele túlságosan,nem figyel oda rá, beképzelt egoista ezt ő írta nekem facebook-on.kb 1 hónapja lehetnek együtt, azt írta legutóbb hogy szakítottak, de kibékültek nekem nem világos hogy most mi is történt.Pár napja nem tudom őt elérni, így honnan tudjam hogy nem éppen most is vele van? próbálkozhatok e nála vagy sem???? 20/f

2012. okt. 22. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel, ha nem tudod elérni. Aztán kérdezd meg, hogy mi a helyzet vele, ha ezeket elmondta, akkor próbálj valahogy kitérni a barátjára. Megvan-e még meg ilyenek. Sok sikert!
2012. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak a barátja vagy!Ha szakítottak és kibékültek,akkor az nem véletlenül van!Lehet jobban járnál ha más lány után néznél!21/L
2012. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eléggé kiábrándult a srácból,meg hát neki ő csak ilyen hétvégi barátnő szóval lehet hogy nincsenek együtt... nem tudok semmi biztosat.
2012. okt. 23. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég buta lehet a lány ha belement,hogy csak a"hétvégi barátnője legyen" akkor próbáld megtudni mit?miért?Rólad mit gondol?Ilyesmi!:)
2012. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem "buta" a lány, sőt... neki az volt az egyetlen hibája hogy beleszeretett abba a srácba, ő viszont nem törődött vele,csak kihasználta így utólag nézve.

Köszi a válaszokat! :)

2012. okt. 23. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!