Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Vessek véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vessek véget ennek a huzavonának vagy menthető?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint egy éve ismertem egy szórakozóhelyen. Nagyon vonzó és férfias volt. Aztán rekordidőn belül elmúlt minden. Nem foglalkozott velem semmit, mintha egy váza lennék a polcon nem volt hajlandó szexelni(az első két hónapban kb. 5 amikor mondtam hogy ez nem igazán normális-nem rib@nc vagyok, csak azért na-annyit mondott, hogy ez van...)nem éreztem jól magam vele, kibsztam és megsértődött. Találkoztunk pár hónappal később, nagy nehezen megfűzött, hogy kezdjük újra, mondtam, oké de idő kell és az hogy bizonyítson. Azt hittem udvarolni fog és kedves lesz. A nagy fr@ncokat. Bunkó volt, sértődős és én rohangáltam utána(szó szerint, nagyon megalázott, zokogva futottam utána az utcán)elküldött a pcsába 8x aztán megfűztem, hogy jöjjön haza velem. Ezt a műsort háromszor játszotta el velem. Egy hónap "udvarlás" után lecs*szett, hogy meddig kell még várnia. Na legyen hátha most jobb lesz. Valóban jobb lett, jó volt a szex, kevesebb, nyitottabb volt. Próbáltam megértő lenni, hogy hülye az anyja, sok a hitele, kicsinálta az exe stb. Ment egy pár hónapig aztán elegem lett, hogy semmi romantika, semmi virág, semmi csak döglés egész nap. Mindig körülugráltam, főztem, takarítottam, mostam a haját, masszíroztam, szeretgettem kérdeztem mit szeretne , hogy hiányzik e neki valami, nem kényszerből, hanem természetből adódóan.(Rólam annyit kell tudni, hogy nagyon érzelgős, romantikus, összebújós vagyok. Adok és igényt is tartok rá.) Pár hónapra rá kibszott mert kitalálta, hogy tartom a kapcsolatot ez exemmel....mint később kiderült kémkedett is. Normális? És tudom ép eszű ember kibszta volna már rég. De valahogy nem tudom elengedni. Nem vagyok boldog, nem érzem azt a lángolást, megkockáztatom szerelmes se vagyok, mert kiölte belőlem, esélyt nem adott rá, de valahogy nem tudom elengedni? Jár valaki hasonló cipőben?

2012. okt. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne őt, keress mást.
2012. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De muszáj lesz, nem kötheted le magad egy olyan ember mellett aki nem törődik veled. idegroncsá fogsz válni
2012. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonlóan színvonalas barátom. Ugyan ő foglalkozott velem, sőt, tepert utánam, azt vallotta, hogy szerelmes belém, fenyegetőzött, érzelmileg zsarolt...stb., de eközben ugyanúgy alázott, mint ahogy téged aláz ez a "férfi", és ugyanúgy ilyen fosadék mentségeket hozott, hogy jajj az anyja, jajj a hitel, jajj az ex (DETTÓ ugyanezeket hozta fel, ugyanezt a hármat!!!). Kérdem én, kit érdekel, hogy mit csinál az anyja, mennyi hitele van, és mit csinált az exe? Erről talán te tehetsz? Rajtad kell leverni? Idióta, önkontroll nélküli sekélyes paraszt. Kasztrálást érdemelne az én exemmel együtt.


Te meg nem szégyelled magad, hogy NŐ létedre futsz utána, és kiszolgálod? MINEK, amikor még szerelmes sem vagy, és semmi boldogságot nem okoz? Soha nem sül ki ebből jó, már csírájában halott ügy volt. Nem is értem a kérdést.

2012. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hülye vagy te édes lányom? hagyd ott ezt a majmot de azonnal :D
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Harmadik durva, akkor egy cipőben járunk.
2012. okt. 24. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak én nem tepertem utána. Meg lassan 2 éve már, hogy kidobtam, és utána még le is aláztam.
2012. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát. Ez lesz. Bár tartok kicsit tőle, de muszáj lesz. Sajnálom, hogy így alakult. Ő maga se tudta megmagyarázni, hogy mit miért tett. Mára teljesen normális, csak én nem érzek jóformán semmit. Nem tudom bele tudnék szeretni ez után. Majd jön jobb. : )
2012. okt. 24. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ne gondolkodj már ilyeneken :D csak lépj tovább :)
2012. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!