Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit tegyek? L/18

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? L/18

Figyelt kérdés
' hónapig voltunk együtt a barátommal,tudom marha frissnek mondható ez a kapcsolat. De én baromira megeszerettem,előtte is ismertük már egymást,jóba voltunk. Aztán összejöttünk és kidobott 1 hónapra rá, csupa olcsó kifogásokkal, na meg persze a szart is keverték rendesen..sokaknak nem tetszett, h együtt voltunk. Bár némiképp megis értem, sok a korkülönbség. 2 hete h külön vagyunk, erre tegnap haverjával találkoztam,mert joba vagyunk, és ők találkoztak, de nem sok időre, 15perc kb. Elemnetek félre beszélgetni szóba jöttem és kiderült h szeret még engem, később telefonon beszéltünk és azt mondta h szeret és hiányzom neki, és h fészen megbeszéljük h mikor találkozunk. Újra ismerösök lettünk, mivel töröltem idegességembe, de rám se hederített. Mit tegyek felejtsem el végleg vagy várjak még? Ha várjak akkor mennyi ideig? Segitsetek pls!! :((

2012. okt. 28. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt szakitottatok konkrétan és ne az olcsó kifogásokat vedd figyelembe hanem keresd meg a valódi okát. Én nem kezdeném ujra vele amig nem tisztázzuk azt hogy ezelött mi is volt a gond, ugyanis az lehet máskor is gond és akkor szakitosdit akartok játszani?! Hülyeség!
2012. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt várja hogy te írj rá . Vagy nem izgatja annyira a dolog.. Várj még 1-2 hetet maximum, de szerintem írjál rá te, hogy most akkor mivan.
2012. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-2 hét? Az nagyon sok, addig ki se bírom! Már most úgy hiányzik, h beleőrülök kb. :( De megfogadtam h most nem én keresem, ha már egyszer kidobott akkor lehetne annyi benne,h ő keressen. Gondoltam megadom az őszi szünetet, addig várok. Azért dobott, mert írtam féltékenységből egy lánynak, mert túl sok a korkülönbség, egyik haverja miatt (folyton féltékenykedett rá) na meg persze betolta az olcsó "mindennapi" szöveget: 'Találsz jobbat nálam'
2012. okt. 28. 22:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!