Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma hagytam el a páromat,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hagytam el a páromat,8 hetes terhes vagyok, elvileg nov 17. én esküvő lett volna, jól döntöttem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,dolgozom,jövőre diplomázom,a párommal egyre rosszabb a viszonyom,és úgy döntöttem nem akarom esküvőt,nem akarom magamhoz kötni a gyerek apját sem.(aki 20éves)helyesen tettem?21/L

2012. okt. 30. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
honnan tudjuk? Nem ismerjük
2012. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
igen meg kellett volna beszélni,nálunk az volt a felállás,hogy főiskolás voltam 20 évesen lettem terhes a párom akkor 19 volt,de mi együtt vagyunk már 3an
2012. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Diavolino44 ***** válasza:
68%
Ennyi infobol nehez epeszu kovetkeztetest levonni. Bar 21 evesen teherbe eseni egy 20 eves joforman tini-fiutol nehez arra gondolni, hogy kovetkezetes es felelossegteljes anyja tudsz lenni a babanak. De sose lehet tudni..
2012. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben?
2012. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit előbb kellett volna gondolkodni.
2012. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Idővel majd eldől. A koraterhességi nagy vibrálás nem a legalkalmasabb idegállapot a nagy döntések meghozatalához, így nem mernék -anyaként- se a házasságotok mellet, se ellene érvelni. A legfontosabb, hogy ne veszekedjetek egymással, mert ebben az érzékeny időszakodban bántani és bántódni is jobban tudsz. A későbbiekhez viszont mégis a kettőtök közti egymást kölcsönösen tisztelő viszony lenne az igazi, akár együtt, akár külön.

A legjobbakat kívánom, és sok erőt a folytatáshoz.

2012. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Elnézést:

Kicsit bővebben:Egy korábbi nőgyógyászati betegség miatt (nem nemi betegség)az orvos azt mondta hogy nagyon nehezen eshetek teherbe.Ennek ellenére védekeztünk(gumival)egyszer kiszakadt,én pedig nem vettem be esemény utánit.MOst gyermeket várok.hogy felelőtlen voltam,senki nem vitatja.2 éve vagyunk együtt,albérletben(nekem egy másik helyen van saját házam,örökség,amit eddig kiadtunk)a ház természetesen tehermentes.egyébként ha számít szoc.pedagógusnak tanulok,mert minden vágyam hogy sérült gyermekekkel foglalkozzak,vagy hátrányos helyzetűekkel,szóval nem kérdés hogy a gyerekeknek szentelem az életem(persze tudom más a saját)a kapcsolatunkkal most kezdődtek a problémák.Egyébként állítólag a párom vagyis exem örült a gyereknek

2012. okt. 30. 16:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
En is 21 voltam amikor teherbe estem. A kapcsolatunk mar igy is elegge megromlott nem akartam h a gyerek miatt maradjon velem. S milyen jovoje is lenne a gyereknek ha a szulei nem jonnek ki. Otthagytam es osszekoltoztem a legjobb baratnommel. Ketten neveltuk fel Dont. Most 15 eves gimnazista es nagyon buszke vagyok ra. Most mar tudom h jol dontottem. Neked kell dontened a tovabbiakrol,de en tamogatlak. 36N
2012. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
az egyre rosszabb a viszonyunk-at nem lehet valakire rákenni, mindig 2 ember hibája, ha valami elkezd süllyedni. súlyosabb esetben az, hogy össze sem illenek.
2012. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
senki nem állította h csak az ő hibája.az enyém is jócskámn
2012. okt. 30. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!