Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vészeltétek át a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeltétek át a szakítás utáni időket?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok, hogy ne ő járjon az eszetekben, úgymond ne kelljen azzal a ténnyel foglalkozni, hogy ő volt, de már nincs? Milyen tevékenységeket csináltatok? (sport, vagy valami másegyéb)?

2012. okt. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel:


[link]

2012. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Edzés,és munka.
2012. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Évike147 ***** válasza:
Ez nagyon nehéz, mindenképpen új dolgokat kell csinálnod, olyanokat amik felkeltik az érdeklődésedet, ezáltal lekötik a figyelmedet. Barátokkal menjetek el ide oda, olyan helyekre ahova már rég el szerettetek volna, a sport is nagyon jó, mert attól önbizalmad is növekszik, új emberekkel ismerkedsz meg, lehet pont a szerelem is így talál rád.. :)
2012. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is épp kínlódok... Ráadásul most írunk egy rakás zh-t, és ez valami baromság, hogy temetkezz bele a tanulásba. Alig tudok koncentrálni, állandóan az eszembe jut, és elég nehéz, tudva, hogy ő meg éli világát és vígan elvan, le se sz.rja az egészet... :(


Kitűztem magamnak új célokat, amiket el akarok érni, többnyire így. De gondolkozom azon, hogy vállalok valami állandó munkát is egyetem mellé, így legalább hasznosan telne az időm.

2012. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neki álltam ismét ismerkedni, edző terembe járni, barátokkal összejárni, ismét néha netezni, főzni, sütni, :)
2012. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nalam ennek tobb fazisa volt

1. adtam magamnak egy hetet az onsajnalatra,sirasra,a kozos emlekek miatti bogesre,miertezesre,es hat tudjatok, sirankozasra,na :D teljesen lepattantam,nem festettem hajat,kormot,nem jartam szoliba,stb. nem tudtam enni,nevetni,jol erezni magam

2. a masodik heten elpakoltam a kozos cuccainkat,jo melyen a szekreny melyere.elmentem fodraszhoz,szoliba,stbstb.

3. miutan rendbe tettem magam,kezdtem jobban erezni magam.a kovetkezo hetekben probaltam jol erezni magam.

4. nalam ez elso berugas a szakitas utan egy honappal jott. :D hat,durva volt.

valahogy igy veszeltem at,persze ekozben olvastam folyton,sportoltam,de nehezen tudtam ujra nyitotta valni tarsasagban.ahhoz kb 2honap kellett

2012. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szesszli válaszában látok fantáziát. Annak egyáltalán nincs értelme, hogy rögtön utána új dolgok, meg sport, meg másba temetkezés. Nem fog menni. Ha mégis, akkor az azt jelenti, hogy nem elég erős a szenvedés. Igenis hagyni kell, hogy kijöjjön, s később, 1-2 hét múlva tudja magát az ember kicsit megrázni.
2012. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!