Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán szeretne még velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szeretne még velem lenni, vagy sem?

Figyelt kérdés

Barátommal két hete szakítottunk. Azt mondta, hogy szeret, de már csak barátként. Szabadság kell neki, nem kell nő, fiatal és nem akarja hónapokra lekötni magát. Legyünk egyelőre csak barátok. (11 hónapja voltunk együtt) Előtte két hete még hívott magához, most már azt mondja csak azért mert biztos látni akartam, meg ő úgy akarta mint csak haver. Élni akarja az életét, de ugyanazt csinálja amit eddig, szinte nem megy sehová csak otthon van, esetleg áthívja haverját de azt eddig is megtette. Nyáron és még szeptember elején is jól megvoltunk. Utána kezdett kicsit távolságtartó lenni.

Kérdeztem, hogy ez most végleges vagy lehet még valami? A válasza az volt, hogy "lehet még megváltozik a véleményem".

Igazából egyszer ezt mondja máskor mást, mintha ő maga se tudná mit akar. Másik kérdésem az volt, hogy nem is tervezgeti, hogy újra együtt legyünk? A válasz "most nem tudom". Annyit mondott, hogy egy ideig most jó így, jó neki a függetlenség. Én már abszolút nem keresem, ő szokott írni nekem. Van, hogy minden nap.

Sokszor ugyanúgy becéz ahogy a kapcsolatunk alatt és azt mondta én is hívhatom úgy. Amikor utoljára találkoztunk, hogy megbeszéljük a dolgokat akkor is úgy hülyéskedtünk mint régebben. (visszarántott az ölébe, meg akarta harapni a nyakam, csikizett...stb.)Nem igazán értem, hogy akar e még velem lenni és csak egy kis egyedüllét kell neki, vagy inkább ne is reménykedjek, mert úgy se lesz semmi.



2012. nov. 1. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki, keress mást.
2012. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még szeret téged, de szabadságot is szeretne. Adj időt neki, hogy eldöntse mit akar jobban.
2012. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!