Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az osztálytársam az exem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam az exem és kibírhatatlan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkövettem életem egyik nagy hibáját, összejöttem az egyik osztálytársammal, és nemrég szakítottunk. Alapból egy bunkó ember, de így most nemtudom miért(mondjuk valószínűleg azért mert szakítottam vele) kibírhatatlan. Mindig megpróbál beégetni, szemétkedik.. és más lányokat ölelget előttem, mert azthiszi, hogy az nekem rosszul esik. Utálom.. már ezerszer mondtam neki, hogy hagyjon végre békén, de nem.. Mit tegyek? Másik osztályba nem tudok átmenni, mert csak egy osztály van az évfolyamban.. :SS De teljesen kikészít.. ti mit csinálnátok a helyemben? Ő miért teszi ezt, mért jó ez neki?!!

18/L



2012. nov. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de hülye...

Nem tudom mért csinálja de agybajos..

2012. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez meggondolatlanság volt részedről.....

Ha nem kell sokáig egy osztályba járnod vele, akkor bírd ki!

Egyébként híreszteld el, hogy egy kisp.csű, egylövetű, egyperces alfahímről van szó.... Visszavesz majd....

2012. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van a mondás, hogy házinyúlra nem lövünk. Pontosan az ilyenek miatt. Nos, ezzel már nincs mit tenni, ebből is tanultál valamit.
2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted, és nem érdekel, akkor levegőnek nézed vagy te oltod le őt. melyik a könnyebb, te tudod.
2012. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!