Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már azért, mert meztelenül nem tetszett a másik?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy az illető amikor először levetkőzött, valami olyasmit láttál ami nagyon nem tetszett és ezért szakítottál?


Bár én egy sebhely vagy ilyesmi miatt nem szakítanék, mégis félelmetes várni a másik véleményét egy új kapcsolatban.



2012. nov. 6. 18:25
 1/10 Menedzser ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget ...nem csak e testét kell szeretni ha meg az egyéniségét szereted akkor a testéért nem hagyod el...
2012. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Csak akkor ha pö*se van a lánynak.De akkor futnék.

Amúgy sebek nem érdekelnének.Meg,hogy kicsit baj van a mellével.A többi kiderülne azért.

2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk ha nincs egy parazita iker a testeden, vagy hasonló finomságok akkor nem hiszem:DD
2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TOMAtm ***** válasza:

hát olyan volt h levette a melltartóját és mintha egy 13 éves fiú lett volna...

gondolom látszott rajtam h nem erre számítottam,szóval volt kínos egymásra nézés.de azért szexeltünk egyet(később kiderült h vőlegénye van és nem is találkoztam vele emiatt többet,bár hivogatott telefonon).

2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok elképzelni ilyet, mert azért a test alakja felöltözve is látszik (kivéve, ha lányok kitömik a melltartót :D) Sebhelyek, sérülések, anyajegyek meg mindenkin lehetnek, attól még senki se lesz csúnya. Te mire gondoltál amúgy konkrétan kérdező?
2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát mondjuk gennyes elváltozásokra, esetleg rühes lenne a csaj, bolha csípésekre, lapos tetű :D nah így is menne a dolog?
2012. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Menedzser ***** válasza:
azért azt előre lehet látni ha valakinek komolyabb baja van :D
2012. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, ha nekem tennék fel a kérdést, azt mondanám, hogy mire lefekszem valakivel, addigra már nem érdekel milyen a teste, hiszen nem fontos. Illetve, ha valaki ilyen miatt ejt valakit, akkor jobb is mert felszínes.

Ennek ellenére nem szeretném látni a csalódást a másik arcán, mert mondjuk van rajtam egy vakbélműtét heg, vagy a farmerban nem tűnt fel neki, hogy mégis van a combomon egy kis narancsbőr, nem is tudom. Az ember ilyenkor fél. Nyilván jobban a kelleténél:)


Leginkább arra voltam kíváncsi, hogy más is hasonlóan gondolja-e mint én.

2012. nov. 6. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem a testem az esetek nagyobb százalékában tele szokott lenni pikkelysömörrel. (vörös folt, hámló bőr)

Mégis van párom, és elfogadta, szeret, kíván.

2012. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha bele vagy zúgva valakibe, nem fognak kiábrándítani a testi hibák. Megmondom őszintén, hogy régen mindig viszolyogtam az anyajegyektől (magamon is utáltam őket) ha egy pasin megláttam egy nagyobbat, már nem is tetszett. Tudom, hogy durva de így éreztem:S Aztán találkoztam exemmel, halálosan beleszerettem és hoppá, tele volt anyajegyekkel. Imádtam minden egyes anyajegyével, minden egyes bőrhibájával együtt. Tényleg az számít, szerelmes vagy-e.
2012. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!