Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen kapcsolatnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatnak lehet adni még egy esélyt? Szakítsak emiatt a barátommal? (hosszú de remélem segitetek)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ő 23 éves fiú, én 21 éves lány. Nagyon szeretem őt, a közös jövőnket is szoktuk tervezgetni, de sokat veszekszünk. Kezdem úgy érezni, hogy már csak megszokásból vagyunk együtt, már nem úgy kezel engem, mint a kapcsolatunk elején és már nem kapom meg azt a figyelmet és törődést.


Kb 2 évvel ezelőtt is ez ment, nagyon elmérgesedett a helyzet, állandóan sírtam miatta. Ez ahhoz vezetett, hogy megcsaltam (csak csók volt, semmi több), de nagyon megbántam és próbáltam helyre hozni. Őt nem érdekelte a könyörgésem, lelépett egy másik csajjal, de mivel szerettük még egymást, ezért újra összejöttünk.


Úgy érzem megismétlődik a helyzet, mert megint nagyon bunkó velem és sokat veszekszünk. Másik városban tanulok, egész héten nem látjuk egymást, ő mégis inkább elmenne piálni a haverjaival és azt kéri hogy ne menjek, mert nem akar állandóan arra figyelni, hogy mit mond ami miatt hisztizni fogok. Egyik ilyen hétvégén beszólt nekem és én elszakadtam tőlük (tőle és a haverjától), egyedül ültem egy kocsmában, ő meg elment egy koncertre a haverjával. Hívogatott hogy kivel vagyok, de vissza nem jött volna értem. Én sétáltam el végül az éj közepén hozzájuk, követett is két ember, még szerencse, hogy időben emberek közé értem. Ott aztán mondtam neki hogy hazamegyek, ő meg h ő nem fog utánam futkosni, nem birka ő. Hazamentem, kikapcsoltam a telefonom, másnap pedig még neki állt feljebb, hogy hagytam kint fagyoskodni...


De volt már olyan is, amikor úgy tett, mintha kidobná a gyűrűjét (mindkettőnknek van) egy utcai szemetesbe, aztán meg ott röhögött hogy milyen elképedt fejet vágtam. De persze erre másnap ő nem emlékezett...


Most szeptemberben a szobatársam haverjai (akiket gimis kora óta ismer) felköltöztek abba a városba ahol tanulunk és össze szoktunk jönni dumálni (4 fiú). A barátom nagyon féltékeny lett persze, holott én nem akarok egyiktől se semmit és ezt már neki is kifejtettem. Aztán a srácok bejelöltek facebookon és az egyik közeli ismerősnek jelölt (nemtom pontosan h van ez, nem vagyok függője, de egy csillag jelent meg a neve mellett), mire a barátom egyből kombinálni kezdett h miért van becsillagozva, biztos megint megcsalom.


Elmagyaráztam neki, hogy ez nagyon nem így van, én már azt a csókot is nagyon megbántam régen, nem mennék még egyszer végig azon az úton, amit akkor megéltem, de nem hisz nekem. Végül aztán megváltoztattam a jelszavamat, mert elegem lett, hogy minden facebook-hülyeségért magyarázkodnom kellett. Most ott tartunk, hogy addig ő nem találkozik velem, amíg meg nem mondom neki a jelszavamat. A telefonomat is ellenőrizgeti meg minden.


A vicc egyébként az, hogy neki meg irkál egy csaj aki erőteljesen nyomul rá, a barátom pedig ezt csak hosszú idő után árulta el, addig kitörölgette az üzeneteket, amiket írt neki a csaj.


Nem tudom, hogy van-e így értelme ennek az egésznek. Ő nem bízik meg bennem, én "nem vagyok olyan bombanő, hogy őt leláncoljam" (őt idézve) és már belefáradtam ebbe az egészbe. Mit tegyek?



2012. nov. 9. 15:25
1 2
 1/13 Fülünyúl ***** válasza:
Ez tényleg oltári hosszú, nem volt türelmem végigolvasni. Képregényváltozat nincs belőle? :P
2012. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs tovább értelme, nincs jövője PONT.
2012. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

nem vagy olyan bombano,hogy ot lelancold?

tessek szabadjara engedni ezt a pasit,hadd keressen maganak valami hu,de bombanot...

ez megszokas,te is erzed.nincs ertelme folytatni

2012. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Abból amiket leírtál,én azt látom, hogy Neked ebben a kapcsolatban több olyan dolog van ami szomorúságot / bosszankodást okoz, mint boldogságot. Kicsivel több mint fél éve, én is 3,5 éves kapcsolatból léptem ki, az én akkori párom is féltékenykedett (én is elmentem másik városba tanulni), folyamatosan hívogatott ha este elmentem a barátnőimmel meginni egy sört, nem állhattam szóba más férfiakkal a jelenlétében (még ha az ismerősöm/haverom is volt), miközben ő a hétvégi bulik után egy régi nő ismerősével sörözgetett a házuk garázsában és stb. Telefonellenőrzés, fb ellenőrzés, ugyanez a menet mint Nálatok. Aztán én is megcsaltam (csak csók volt), amit aztán bevallottam, szakítottam vele, majd újra együtt voltunk rá 2 hónapra. A szakítást még eljátszottuk 3x, míg nem beleuntam, rájöttem hogy csak a megszokás köt vele össze, nincs már közös jövőnk. Szakítottam véglegesen, és rá nem sokra megismerkedtem a mostani párommal, akivel az összeköltözést tervezzük. :) Szerintem nem érdemes ezért a kapcsolatért küzdened, nem éri meg. Ne húzd a saját magad, és az ő idejét, ne vedd el a lehetőséget Magadtól, és tőle, hogy megismerjetek olyan embereket akikkel igazán összeilletek. Ez már lecsengett dolog nálatok, a megszokásra pedig nem érdemes alapozni, vagy arra, hogy nem bírod a magányt. Saját tapasztalat...


22/N

2012. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

belenéztek egymás dolgaiba? bocsi, de ez nagyon gáz...

ha nem vagy bomba nő, hogy leláncold tényleg engedd el. abszolút bunkó módon viselkedik a pasid. meg ez már tényleg csak megszokás.

2012. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen helyzetben ha nehéz is, de legyen tartásod. Igen is egy kapcsolatban vannak alapvető dolgok, a kölcsönös tisztelet, bizalom.


Így a leírásból nem úgy néz ki, mint aki fél hogy esetleg elveszít. Én a helyedben akármennyire szeretem is, otthagynám a fenébe, mert nem egy ilyen kapcsolatra van szükségem, ahol folyton magyarázkodnom kell, meg nem bízik bennem, meg ilyen bunkó paraszt.


Igen is van olyan, aki bombanőnek fog tartani, és egyetlen leszel neki a világon, és akinek megéri otthagyni a haverját ha te egyedül császkálsz az éjszaka közepén. Hidd el, hogy találni fogsz olyat, akit szeretsz, és viszont szeret téged olyannak, amilyen vagy, anélkül hogy nyomozna a facebookon, meg a telefonodban. (jelzem, általában az a bizalmatlan, akinek vaj van a füle mögött, szerintem az a csók régen volt, és biztos vagyok benne h megvolt a böjtje, ergo nem gondolom hogy parázna hogy megcsalod, elvégre akkor minek állnál ott, hogy lenyeld azt a sz.rt, amit az arcodba vág a viselkedésével -márbocsánat-, ha lenne egy jobb.)


Nem áll meg itt a világ, ennél a srácnál.

Adnod kell magadnak lehetőséget, hogy valaki olyan boldoggá tegyen valóban, akinek nincs is más vágya.


Persze maradhatsz a jelenlegi kapcsolatodban is, ha bírod még a fájdalmat, és önbizalomhiányra van igényed, de úgygondolom egyik pasi sem ér ennyit.

2012. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tömören,röviden:


Ti már nem vagytok szerelmesek egymásba,csak megszokásból vagytok együtt.

Én úgy gondolom,hogy a leírt dolgok fele is elég lenne egy szakításhoz.

"nem vagy bombanő!" meg ellenőrizget,de neki is irkálnak.... ne tegyétek tönkre egymást szerintem.

2012. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, mert ő nekem az első mindenben, én meg neki vagyok az első hosszútávú kapcsolata, de nagyon rossz, hogy nem becsül meg úgy mint régen. Az a legrosszabb, hogy még mindig reménykedek. Hogy visszajön az az énje, akibe beleszerettem... :(
2012. nov. 9. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ennek a kapcsolatnak már nincs jövője. Ő nem tisztel téged, semmibe vesz, komplikál, taktikázik állandóan. Ez így nem kapcsolat.
2012. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsodleges dolog hogy megbeszeljetek hogy ugyanazok az erzesek kotnek titeket meg egymashoz mint egykor! Esetleg ha bunkon viselkedik nem foglalkozik veled probald meg azt hogy te is ugy viselkedsz tudom nehez de neha kell egy kis tartas hagyd hogy o keressen ne keresd vard ki mig o keres en csak annyit mondok ha szereted akkor kitartas!!!Nekem is van most egy baratom es nem tul fenyes a szituacionk van kozos multunk de voltunk kulon is es most ujra egyutt es neha o is bunko de ez ritka es tudom hogy szeret ha latod h o is szeret akkor probald megoldani , en is ezt teszem nem tul fenyes a kapcsolatom de amig o el nem hagy en kitartok mellette! Ezt tanacsolom neked is amig birod addig tarts ki mellette ha szereted :)
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!