Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem a barátnőm szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm szakítani fog velem. Olyat mondtam amit nem kellett volna, és sokat veszekedtünk az utóbbi időkbe. Nem akarom elveszíteni, hogyan tartsam meg? Nagyon szeretem csak ő ezt nem veszi észre. :S

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mondtál?
2012. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mondtál és mennyire haldokló a kapcsolat. Például ezt is helyre kellett volna akkor hoznod minél előbb.
2012. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár azt nem írtad, hogy mit mondtál, és nem is tartozik rám, biztos vagyok benne, hogy meg lehet beszélni. (Ahogy az tudjuk, a kommunikáció minden kapcsolat alapja.) Tehát, még mielött késô, mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni. Közöld vele, hogy nem gondoltad komolyan, és, hogy csak kicsúszott a szádon, stb... (lehet, hogy amit te mondtál azt másképp tudod kimagyarázni). A lényeg, hogy tudasd vele; sajnálod és megbántad. Majd mond el neki azt is, amit ide leírtál: hogy tudod, hogy mostanában sokat veszekedtetek, de szerinted meg tudjátok oldani a problémáitokat, és érdemes is lenne, mert, bár lehet, hogy ô ezt nem veszi észre, te nagyon szereted és nem szeretnéd elveszíteni. Fôleg nem ilyen viták miatt, amit meg lehetne oldanotok. Találd meg a megfelelô pillanatot, és akkor kezdj el lelkizni (ha rosz napja volt, akkor lehet, hogy nem jó ötlet), de ne várj túl sokat! SOK SIKERT!
2012. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok kis hülyeséget, amit nem gondoltam át teljesen.

Azt hiszem a volt barátjával kezdődött az egész vita, most meg már alig akar hozzám szólni, úgy összekaptunk sok mindenen, mintha direkt félre értené amit mondok :S

2012. nov. 11. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyél hozzá őszinte. Mondd el ezt neki is. Nagyon szereted, nem akarod elveszíteni, bármit is mondtál, ami rosszul esett neki, hozzátok rendbe, nem úgy értetted, annyi dolgot lehet ilyenkor mondani. Úgy is érezni fogja, ha őszintén gondolod.

Ha valamit mondasz, feltétlen magyarázd el, hogy hogy érted, lehet hogy félreérti vagy bármi, ne ilyen dolgokon múljon a dolog.

2012. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, az exel kezdődött minden...de ő ahelyett hogy megbeszéltük volna (pedig tudta mennyire fájt) szakított velem.

És azt nem lehet megbeszélésnek mondani ha csak ülünk, és annyit kérdez olyankor mit mondjon vagy tegyen...legalább is szerintem. Szerinte meg próbáltuk eleget.

2012. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!