Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy szakítottatok valakivel és megbántátok? Majd úgy éreztétek vissza akarjátok kapni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerintem, ha komoly volt a kapcsolat, akkor minden szakítás után ezt érezheti az ember... de nem feltétlenül azért, mert tényleg vissza akarja kapni a régit, hanem mert még túl élénken él benne az emlék, ami jó volt benne, ezért vágyik rá, hogy újra olyan legyen.

Én is így voltam a barátommal, pedig akkor már hónapokkal azelőtt megromlott a kapcsolatunk, mégis úgy éreztem, megbántam a szakítást és inkább visszacsinálnám. De nem csináltam, továbbléptem és nem kellett hozzá sok idő, újra jól éreztem magam, és akkor már azt bántam volna meg, ha visszacsinálom.

Nyilván, ha valaki eljut a szakítás gondolatáig és meg is lépi azt, akkor arra nyomós oka kell, hogy legyen, ami ok nem változik meg rögtön, tehát a probléma a szakítás után is fennállna, így nincs értelme újrakezdeni.

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én igen, de tele vagyok feltételekkel

kibékülnék, ha többé nem ordítana velem

ha nem tiltana meg semmit

ha nem nyomna el a család előtt

meg ha meg ha meg ha...

2012. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!