Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, és összejöttünk. Tulajdonképpen ő volt az első komolyabb kapcsolatom. Már pár hónapja együtt vagyunk, de úgyérzem hogy ez nem fog működni, és már nem szeretem...

Ha szakítok vele, hogyan? Elhívom valahova, megmondom neki.. és utána ott maradunk, vagy mindenki megy haza..?

Tudom hogy kicsit hülyén hangzik, és bocsi az idióta kérdésért..:)

13/L



2012. nov. 13. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
13 éves? wtf?
2012. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szakítás után még be szoktak ülni moziba.. -.-
2012. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Verd ki neki és közöld, hogy ez volt az utolsó kisköcsög!
2012. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 betlindis ***** válasza:
hívd el vhova, bár sokan azt mondják, görénység nyilvános helyen szakítani, mert ott az embert sokan látják, és nehéz uralkodnia magán. de szerintem éppen ezért jobb is, így nem fog nagyjelenetet rendezni, vagy bármi gázt csinálni. szóval, ott vagytok, üljetek le egy nyugodt sarokba vhova, és mondd meg neki, hogy sajnos ez neked nem megy tovább, mert nem szereted. szerintem ha ennyire biztos vagy a dolgodban, felesleges vele sokat beszélgetni, mert még kikönyörög magának egy kis időt, és az ilyenkor tök felesleges. ha úgy érzed, mindent elmondtál neki, amit akartál, és az összes vele kapcsolatos ügyedet lezártad (pl ha vmelyikőtök cucca a másiknál van, azt szakítás előtt adjátok vissza...), akkor egyszerűen állj fel, akármit is mond, és menj haza, és ne vedd fel neki a telefont, sms-re ne válaszolj. majd túl lesz rajta egy idő után.
2012. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell 13 évesen pasizni: sem egy kapcsolathoz, sem az azzal járó problémák megoldásához nem vagy még elég érett és tapasztalt..
2012. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 betlindis ***** válasza:

5-ös: ugyan hogyan szerezne tapasztalatot akkor? vagy gondolod, egyszercsak 18 éves korában a korral együtt ajándékba megkapja az érettséget és a tapasztalatot is?

nem azt mondom, hogy minden gyerek foglalkozzon ilyesmivel, még az is eltérő, ki milyen korban mennyire érett. de ha ő úgy érzi, ez így jó, és nem szexel felelőtlenül mellé, akkor semmi baj nincs ezzel. most szerzi meg azt a tapasztalatot, amit te számon kérsz rajta...

2012. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem magát a kapcsolati tapasztalatot értem a dolgon, nyilván azt csak élesben lehet megszerezni. De akinek annyi esze sincs, hogy egy szakítást el tudjon legalább képzelni... tényleg idióta kérdés egy kislánytól. Aki nem képes felelősséget vállalni az ilyen dolgokért egymaga, hanem itt kér segítséget, az még érjen a dologra..
2012. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 betlindis ***** válasza:
már honnan tudná elképzelni? lehet, hogy ez lesz élete első szakítása. senki sem úgy születik, hogy tud szakítani, vagy bármi mást. szerintem nem az a hülye, aki kérdez, hanem az, aki nem tud és nem mer kérdezni.
2012. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!