Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
A voltbarátom szakított velem azzal az indokkal, hogy keveset becézgetem, és nem mondok neki szépeket. Nem túl régóta voltunk együtt, részemről még új volt ez az egész. Veletek volt már ilyen? Ki érti ezt?

2012. nov. 14. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
de gyökér...
2012. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyerekes dolog, szerintem fiatal vagy még te is nagyon!
2012. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az igen, igen szív bántó érvek. jobb így, szerintem
2012. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet h rosszul esett neki, ez a te hibád....na de ezért szakítani, ahelyett hogy megbeszélné veled? gyökérség....
2012. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hát igen, ilyenért szakítani?! Erre találták ki a kommunikációt. De figyelj, ha ilyen gyökér, hogy inkább szakít, minthogy megbeszélné veled, hát úgy kell neki...

2012. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!