Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás után, meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után, meddig tart az embernek míg megint visszajön az életkedve?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy a kapcsolatom véget fog érni 1 év és 3 hónap után, én a lányt nagyon szeretem, csak volt 1 vitánk 1 hete és az egész megromlott. Most azt mondta a lány, hogy szünetet akar, olyan mintha kicserélték volna, érzem, hogy már nem szeret. Látom előre, hogy nem sok idő van ezért próbálok felkészülni. Valami tipp?

22/f



2012. nov. 15. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítás után érdemes a barátokra, haverokra, családra támaszkodni. Próbálj olyan elfoglaltságokat keresni, amik lekötnek. Ez az érzés idővel úgy is enyhülni fog, viszont ez mindenkinél más-más ideig tart.
2012. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Szarj le magasról mindent és érezd jól magad. Mondom úgy, hogy 1 éve nem tudok túl lépni egy szerelmen, de nem érdekel ez sem igazán.


21/N

2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire szereted. Van, amikor egy élet is kevés. Attól függ, kit veszítesz el.
2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan rosszul érzem magam, Ő nekem az akit a legjobban szeretek, ha arra gondolok, hogy elvesztem, könnybe lábad a szemem, elszorul a torkom, pedig nem vagyok egy nagy lelkis ember. Mit csináljak, piáljak, vagy próbáljam meg rendbe hozni valahogy, életemben nem éreztem magam ilyen rosszul.
2012. nov. 15. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:

mielott szakitanatok,azert probaljatok helyrehozni.

de ha megis megtortenik,akkor munkaba,sportba,hobbiba erdemes temetkezni,meg persze bulizas,baratok.

tovabblepni lehet,de ha igazan szereted,sosem fogod elfelejteni

2012. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátaim messze vannak tőlem, mióta egyetemre járok, szinte nem beszélek senkivel, vele költöztem össze 1 évre, már házasságot terveztünk a diploma után. Ha őt elvesztem nem marad nekem semmi.
2012. nov. 15. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:

22 évesen még nem is ismertem a nejemet, akivel 19 éve együtt vagyunk. ... Bármi történik, nem halsz bele! Annyi gyönyörű nő rohangál még azóta is az utcán! Sőt egyre többen lesznek :o)


43F

2012. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az a hozzáállás ami miatt el fogod veszíteni leginkább! Kihasználják a nők ha te kerülsz kiszolgáltatva egy kapcsolatban ösztönösen. Egyébként pedig igen nagyon fog fájni és legalább 1-2 évig ha szereted. Az első hónap a legrosszabb aztán kicsivel jobb de nem sokkal. Azt lehet csinálni hogy megpróbálsz mással foglalkozni és magadat fejleszteni hogy kész legyél egy új kapcsolatra. Az érzés csalóka (tudsz nélküle élni) az egészet tapasztalatból mondom mert volt már 2 ilyen is velem. Ja és ha szeretnél erről a témáról jó filmet látni akkor ajánlom a "keserű mézet" az sokat fog segíteni megérteni ennek a dolognak a logikáját.
2012. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Új fejlemény, ma megcsörgetett, aztán videóhívóztunk, kedveskedett nekem, nagyon jól elbeszélgettünk, olyan jó kedvem lett, hogy csak na, lehet, hogy mégsem lesz szakítás ebből.
2012. nov. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!