Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járnátok olyannal akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal akinek nem tetszetek és kiszeretett belőletek?

Figyelt kérdés
8 hónapja járunk és fél hónapja megkérdeztem,hogy szeret-e erre azt válaszolta,hogy nem tudom. Sok álmatlan éjszakám volt emiatt. Szakítani nem akar, azt mondja szeret, de nem szerelmes. Szeretkezés is mostanában elmarad...

2012. nov. 18. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a tökömnek járjak valakivel, aki nyíltan megmondja, hogy nem szeret?
2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 panini ***** válasza:
Nem látom akkor értelmét a kapcsolatotoknak.És úgy vélem, hogy te sem.
2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak 3 éves párkapcsolatban..de mondjuk nálunk ő rontott el egy két dolgot, utolsó esélyét játssza...meglátjuk mi lesz, ha nem javul, szakítás, mert így senkivel se fair dolog.
2012. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy darabig nem beszélnék vele. Gondolkozzon, hogy jobb nélkülem vagy hiányzom. Ha simán ki tud iktatni az életéből, ha én nem keresem, akkor jobb továbblépni. Kérdezgetni, hogy szeretsz-e? na az fölösleges.

23 F

2012. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hónap után még nagyon is szerelmesnek kéne lennie... nekem is volt ilyen barátom, hogy pár hónap után rákérdeztem, hogy szerelmes-e és azt mondta, hogy nem, de nagyon jól érzi magát úgyhogy ne szakítsunk. Amúgy meg olyanokat mondogatott, hogy én erőltettem ezt a kapcsolatot meg volt, hogy kritizálta a külsőmet. Én hülye meg nem léptem ki, mert nagyon szerelmes voltam. Aztán másfél év múlva lelépett azzal, hogy nem működik ez így neki én meg ottmaradtam összetörve. Tanulj az én hibámból, szakíts most. Nem szabad ilyenre pazarolni az érzéseidet, aki nem szeret viszont!
2012. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!