Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy lenne jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lenne jobb szakítani? :|

Figyelt kérdés

neten keresztül vagy pedig ha találkoznánk?

ha találkozunk, akkor mindig lejön hozzám, és akkor mondanám neki. de akkor meg szegény sétálna egy csomó feleslegeset :s



2012. nov. 18. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen. Neten, telefonon bunkoság.
2012. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jólvan, köszönöm.
2012. nov. 18. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Menny el hozzá te.
2012. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy neten! :D Vot barátom neten szakított velem és nemcsak, hogy én, de még a haverjai is többször lebunkózták miatta.:D Amúgy az egyik válaszoló jól írta, ha nem akarod, hogy feleslegesen gyalogoljon egy csomót, akkor menj el hozzá te, vagy esetleg találkozzatok az otthonaitok között egy megbeszélt helyen.
2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Személyesen jobb. Én jobban szeretem, ha úgy szakítanak velem. Én én is szívesebben szakítok úgy. Mert akkor van a két félnek lehetőssége megbeszélni a dolgokat, hogy mi romlott el, mi a gond. Vagy, hogy a másik fél lehetősséget kajon, hogy max egyszer lek*rvázzon haragból és csalódottságból. Jobb a másik félnek, ha valamennyire kiadhatja akkor a haragot.

20N

2012. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben:)
2012. nov. 19. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!