Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ennyire buta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire buta? Tudom, hogy ez megalázó, de mit csináljak, hogy feledjem?

Figyelt kérdés

Volt egy völegénnyem majd 3 évig. Aki az utolsó hónapokban folyamatosan csalt, és talán nem egy nője volt mellettem.

Volt 1 hónapos szünetünk, tegnap ide jött, és ölelkeztem vele hasonlók. Azóta mióta nincs velem kb 2 hónap van neki egy nője akivel együtt él.


Tudom, hogy hülye vagyok, hogy beszélek vele, de ha hónapok nem voltak elég, hogy elfejtsem (úgy hogy nem is beszéltem vele) akkor mi fog segíteni?


Közben nekem is volt valamim, de nem ment, így vége lett.

Valahol úgy érzem én is fontos vagyok neki, de saját magam köpöm szembe.



2012. nov. 18. 18:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most állítsd helyre az önbizalmad és szakíts vele végleg. Hidd el, utólag nagyon jó érzés lesz azt mondani neki, hogy tűnjön el az életedből, mert Te nem ezt érdemled, ennél többre tartod magad. Legyen végre tartásod !!

Nehéz megtenni, de hidd el, erőt fog adni !

2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fontos vagy neki, mert megteheti melletted,amit akar!

Ha a sarkadra állnál és nem állnál vele szóba,akkor biztosan másképpen viselkedne õ is veled szemben.

2012. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Talán az tart vele össze, hogy mindketten szeretnénk gyereket. Lehet, hogy ezt érzem és ezért ragaszkodom hozzá annyira.
2012. nov. 18. 18:38
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha mindketten akartok gyereket, de az tuti Te jobban jársz, ha nem tőle leszel terhes!
2012. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Most jó ez így neked, vagy szeretnél változtatni? :) El kell döntened.
2012. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát, még legalább félmillió pasas szeretne gyereket, ez ne tartson a vőlegényed mellett.
2012. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember szeretne gyereket, ez nem összetartó erő. (Biztos jó lenne ha gyereked azt tanulná otthon, hogy az ember a párját gond nélkül megalázhatja? Mert sok ember másolja a szülei kapcsolatát. Akkor is így éreznél ha gyerekedet is csalná a párja?)
2012. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Természetesen nem jó ez e helyzet. Mint írtam próbálkoztam, és nem egy pasival találkoztam. Nem azt mondom, hogy az ex vőlégennyem láttam bennük, de ráébresztettek hogy 3 évet amiért harcoltam ne hagyjam...
2012. nov. 18. 18:46
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki az anyaságra készül az gondol a gyerekre is! Ha vőlegényként az csinál veled és a többi lánnyal amit akar,akkor mit fog csinálni ha gyereked lesz tőle és nem lesz időd a nyomába eredni.De miért is kellene a párom ellenőrizni? Ha tudod ez az eset megalázó,akkor miért nem állsz a sarkadra és küldöd a fenébe? Szerintem te tovább fogsz keseregni miatta,mert ő ahogy kilép tőled abban a pillanatban elfelejt!!! Szerinted kölcsönös lehet köztetek a szeretet avagy egy szükséglete vagy csak!!
2012. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Végül is miért akarsz harcolni ? Azért az emberért, aki folyamatosan megaláz ? Érte aztán egy szalmaszálat nem érdemes keresztbe tenned ! Hogyan tudnál megbízni benne ezek után ? Tisztelnéd, becsülnéd, felnéznél rá ? Ezek után szerintem ez képtelenség, hiszen Téged is megaláz és a jelenlegi nőjét is.

Ilyen "kapcsolatba" gyereket vállalni a legnagyobb felelőtlenség !!!!!!!!!!!

2012. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!