Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz az, hogy attól mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy attól mert szakitott valaki valakivel még nézi a facebook profilját? Miért teszi, ha ő hagyta ott, és közben próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 12:59
 1/5 SBPeti ***** válasza:
szerintem 1: vagy nincs tisztában az érzéseivel, vagy 2: még mindig szereti. Csak esetleg magának sem akarja bevallani. Ha érdeklődik utána és nézi a profilját, az bizonyíték az utóbbira.
2012. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ilyen esetben mit lehet csinálni?

Mert hiába próbálkozik nála ő csak ugyanazt hajtja mind idáig (nem akarvele lenni)

2012. nov. 20. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagy együtt valakivel, még érdekelhet mi van vele. Nem tudom, ebben mi ilyen bonyolult, ha szétmennék a barátnőmmel, attól még, mint embert akkor is tisztelni fogom annyira, hogy szeretném tudni, mi van vele.
2012. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azért nézem az exem adatlapját mert mondták, hogy elég durva kiírásokat ír rólam stb. és csak kíváncsi vagyok, hogy valyon a mai nap mit hoz ki belőle..de csak nevetek rajta..szegénykém bekattant.. Nem kellett volna fűvel, fával megcsalni ha annyira szeret mint ahogy állította... :) és még én vagyok a r.banc :D
2012. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi bonyolultság, csak akkor miért nézi ha túl akar lenni rajta? Mondjuk azt,hogy mindig csak azt szajkózza hogy ne tartsatok semmi kapcsolatot mert akkor nem tudjátok elfelejteni egymást. De akkor miért nézi mégis csak?
2012. nov. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!