Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap este elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elhagytam a vőlegényemet! Túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés

Miután teljesen félresiklott a kapcsolatunk, kiderültek a párom simlis ügyei, hogy hazudozott, két naponta bulizik, büdösen, alkoholtól bűzölögve ér haza, társaságban megaláz a hasonló szintű viselkedésével (végighányt nyakkendővel kerül elő "cigi szünetről" és egyéb finomságok), aztán még az is kiderül hogy lehet megcsalt, rám van bízva elhiszem-e, hogy nem történt semmi, én úgy döntöttem, hogy összepakolok és nem kívánom összekötni/folytatni az életemet egy ilyen alak mellett. Hónapok óta könyörögtem változásért, magasról le voltam tojva. Csak ígérgetéseket kaptam.


Tegnap este összepakoltam néhány cuccomat és hazaköltöztem, belátom, voltam olyan hülye, hogy azért hagytam ott néhány cuccomat, hátha észreveszi magát és végre hajlandó lesz változni. :( Az egész napot és az éjszakát is végig bőgtem, kértem egy szabadnapot, hogy kipihenjem magam, kialudtam magam, de reggel is nyomottan, hatalmas karikákkal, totál üres érzéssel ébredtem és azóta is úgy mászkálok mint egy zombi.


Barátnőim nincsenek a környéken, akiknek kisírhatnám magamat, lefoglalni képtelen vagyok magamat, bár délután elmegyek sportolni egy kicsit, az jól fog esni.

Hogy lehet ezt könnyebbé tenni? Hogyan léphetnék túl rajta? Ő volt az életem, vele terveztem!? Nem ilyen embernek ismertem meg... A régi énje eszméletlenül hiányzik! :'(



2012. nov. 23. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, miért hagytad ott, hiszen egy ilyen embert csak szeretni lehet.

Persze ez csak vicc volt, az idő feledtet, próbálj meg vmi kikapcsolódást találni a sport mellett, mondjuk menj el állatkertbe, túrázni, mondjuk biztos, hogy nincs kedved hozzá.

Az a baj, hogy nehéz tanácsot adni ilyenkor.

2012. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki kapcsolni kicsit a gondoltaidat , menj setalni , vasarolni ha szeretsz , mindig csinalj valamit akkor talan nem agyalsz annyit . Okosabbat nem tudok mondani ... De sztem jol tetted hogy kileptel ebböl a kapcsolatbol ! fel a fejjel :) !
2012. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem jó döntést hoztál. Inkább örüljél, hogy végre felébredtél és nem éled azt, amit kaptál tõle.
2012. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Most rossz,egy darabig mégrosszabb,de ne inogj meg,találsz jobbat.
2012. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre semmi okosat nem lehet válaszolni,,csak annyit az idő kigyógyít ebből a szerelemből.

Sajnálom,hogy így szenvedsz :(

2012. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem lenne erőm elhagyni a menyasszonyomat. Irigyellek.
2012. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem helyesen döntöttél. sok nő képtelen erre, és belemennek egy rossz házasságba, ahol csak szenvednek. most fáj, nyílván már évek óta együtt voltatok, együtt laktatok, természetes hogy így érzed magad. DE nem fog megváltozni, ill nagyon kicsi rá az esély. nem érdemel meg egy ilyen ember téged.
2012. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést, bár nekem még nem volt a vőlegényem aki miatt ezt át éltem, de elég hosszú kapcsolat volt. Ő is megváltozott, hát ennyi.


Sz@r lesz még egy pár napig, de aztán elkezded felfedezni a körülötted lévő világot és kezd majd elmúlni. Egyszerűen ezt a kis időt ki kell bírni. Van amikor fizikailag fáj. Ez normális.


Igyekezz minél jobban elfoglalni magad, helyes, hogy sportolni mész, esetleg járjál most többet, menjél moziba, színházba, olvassál, és ami nekem segített, ismerkedtem. Persze csak interneten, de olyan jól lekötött, hogy nem gondoltam a többire, meg ugye jönnek a nagy nyomulós pasik és elárasztanak bókokkal, ami ilyenkor baromi jól esik. A legjobb az egészben, hogy tudod, hogy egy része nem is komoly (csak próbálkoznak), de akkor is, neked ez jár, ráadásul nincs semmi kötelezettséged, rizikó hiszen csak levelezgettek, chateltek és kész, ha meg nem teszik odébbállsz, ráadásul megvan az esélyed rá, hogy belefuss egy normális pasiba.


De ez csak az én véleményem, nem kell mindenkinek ezt csinálni. Ugyanakkor nem vagyok híve az évekig siratjuk marhaságnak, szerintem nincs kötelező "gyász" ilyenkor, menni kell tovább és kész, mert senki sem lesz fiatalabb.

2012. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne fogadd csak azért, mert hiányzik a régi énje. Az már nincs, helyette ez van. Az elején nagyon rossz, de az idő helyrehozza. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz. A sport nagyon jó. Ezen kívül pedig ne hagyd el magad. Gondolok itt arra, hogy mindig legyél csinos, fesd ki magad, csináld meg a hajad. Ne azt lássák a rosszakarók, hogy teljesen magad alatt vagy.
2012. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Amin végigmész most, az teljesen normális. Nemcsak a testnek, hanem a léleknek is kell gyógyulási idő, pláne ilyen komoly "műtét" után. Gyászidőszak nemcsak a szeretteink fizikai halálakor van, hanem egy kapcsolat halálakor is.

Ezt sajnos túl kell élni, fájni fog.

A vőlegényed nem akart változni, jól döntöttél, hogy továbbléptél.

Ötletem nincs, mit csinálj, mert mindenkinek másra van szüksége ilyenkor. De arra figyelhetsz, hogy ne fojtsd el a bánatodat, legalábbis akkor ne, amikor garantáltan egyedül vagy. Ez is jó, hogy kiírtad a bánatod, lehet, hogy neked pont ez kell. Keress olyan tevékenységeket, amelyek pozitív élményekkel járnak számodra, legyen az bármi. Például a sport, amit említettél. Egy csettintésre viszont nem múlik el a fájdalom, erre ne is számíts.

2012. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!