Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van barátom, de még mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de még mindig az exem szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve h először jártunk az exemmel, 1 hónapig, és azért szakítottunk mert keveset tudtunk talizni. Pár hét múlva én össze is jöttem egy másik sráccal (vele járok azóta is) mert azt hittem hogy így könnyebb lesz felejteni. Első félévben jó volt vele minden aztán vmiért unalmas lett számomra ez a kapcsolat de ő ebből nem vett észre semmit.. Próbáltam elfojtani magamban a problémát és azzal vigasztaltam magam h tőle jobbat úgysem kaphatnék szóval vele maradtam de aztán a másfél éves évfordulónkon minden hibáját és problémámat amit addig elfojtottam a fejéhez vágtam és lett egy nagyon durva szakításunk. Én másnap össze jöttem az exemmel boldogok voltunk de féltem a csalódástól, féltem h nemfog tudni szeretni, féltem h kidob és egyedül maradok, sokszor mondta h idő kell neki hogy bízni tudjon bennem és ez annyira megrémített h 1 hét után szakítottam is vele. Aztán megint összejöttem a mostani barátommal és az exemmel a kapcsolatunk tejesen megszakadt sajnos. Azóta is csak ő jár a fejemben, suliba alig várom h láthassam a szünetekben, és simán ujra kezdeném vele ha adna még egy esélyt csak az a baj h már nem hiszem h adna..:// Szerintetek szakítsak a barátommal? Vagy próbáljam felejteni az exem? Esetleg kezdeményezzek felé?

18 L



2012. nov. 24. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónap? Az nem is kapcsolat.
2012. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Jaj te kis drága! Akkora, de akkora HP vagy!
2012. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szóval 16 éves voltál és volt 1 hónapig tartó kapcsolatod...az aztán komoly lehetett.


szerintem neked évek kellenek még kb 10 év amíg belekezdhetsz újba

2012. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tatws válasza:
Hát, gondolom sejted hogy jól jól megkavartad a dolgokat mindenki számára.. Azzal a sráccal, akivel sokáig együtt voltán úgy gondolom hogy nem sok értelme volna folytatni, hiszen az agyadra ment. Inkább ne szívasd tovább. A másik srác tulajdonképpen joggal érezte, hogy nem tud bízni benned, ugye? Nagyon hamar összeborultatok a szakításod után, aztán meg egy hetet adtál neki a hirtelen jött újrakezdés feldolgozására. Most valószínűleg még kevésbé bízik benned. Ha tényleg igazán szeretnéd, hogy bármi közötök legyen még egymáshoz, tegyél pontot a jelenlegi kapcsolatod végére és próbálj meg egy darabig senkivel se kavarni, hidd el, jó egyedül is :)
2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!