Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sírt a pasim mikor szakítottun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt a pasim mikor szakítottunk. Ez azt jelenti hogy szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 évig voltunk együtt de szakitottam vele mert sokat veszekedtünk... Amúgy sose láttam még sírni meg ő nem is olyan síros tipús. De mikor megmondtam hogy szakitok elkezdett sírni és könyörögni hogy ne szakítsunk. Szerintetek ezt miért csinálta?

16/L



2012. nov. 28. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert szeret
2012. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Már ne haragudj, de van ennél bugyutább és nyilvánvalóbb kérdésed a tarsolyodba?!

2012. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örömében, mi másért.. Ilyen kislánynak minek kapcsolat...
2012. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák. Én is sírtam. Nagyon-nagyon megviselt.

Majd eltelt közel 30 év és újra egymásra találtunk.

Szerintem gondold meg! Valóban szereted?

F.

2012. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hagymát szeletelt
2012. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert még kissrác, majd megtanulja, hogy kell ezt viselni és normális (nők szerint tahó) férfi lesz belőle.
2012. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is sírtam szakításkor, első és egyetlen barátnőmnél úgymond, de ma már egy lányért sem tudnék sírni, megtanultam, hogy a nők kegyetlenek és nem érdemelnek könnyeket. Az a lány, akiért akkoriban az életem is adtam volna, ma már tudom, hogy egy pénzéhes rib@nc, aki a mostani palija háta mögött más pasikkal ismerkedik és valószínűleg le is fekszik.
2012. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első szerelmet nejéz elengedni. Talán ezért, talán tényleg szeret és érzékenyebb fajta, vagy csak túl fiatal.

Az én barátom is sírt amikor szakított velem. 19 éves volt. (Apám megfenyegette, h engem ver meg, ha ő nem hagy el.)

Ő hiába szeret téged, ha te őt nem. Ha nem szereted, ne járj vele csak azért mert ő szeret téged. Majd kiheveri és talál olyat, aki jobban illik hozzá.

2012. dec. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!