Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek csak búfelejtőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak búfelejtőnek akar? Vagy akár komolyan is gondolhatja?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított a sráccal a barátnője, kb. 2 hónapot voltak együtt.

Mi már régebb óta beszélgettünk, aztán nekem tetszett mindig is ő, de én ezt nem mertem neki mondani sosem, most, hogy kapcsolata volt, így még úgysem, mert nem akartam bezavarni nekik.

A csaj elhagyta, és ő nagyon kiborult.

Aztán legnagyobb meglepetésemre felajánlotta a srác, hogy töltsük együtt a hétvégét, ismerkedjünk.

Én nem akarok búfelejtő lenni, ezt meg is mondtam neki, ő azt mondta, hogy nem leszek az, hanem tényleg meg akar ismerni.

Mégis még mindig ki van borulva az exe miatt.

Mit akarhat tőlem?



2012. nov. 29. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy-vagy :) Ezt csak ő tudhatja. Vagy tényleg érdekled vagy mégis búfelejtőnek szán csak nem mondja ki. De ha nem kockáztatsz nem is nyerhetsz :) 22/F
2012. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Ha tetszik neked,akkor élvezz ki minden pillanatot és ne éld bele magad semmibe!!
2012. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!