Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam, de teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, de teljesen kivagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Bő másfél éves, több felvonásos kapcsolatból léptem ki nemrégen. Előtte már régóta tervezgettem, mert volt sok problémánk, nem egyeztek a céljaink (én pl. pár éven belül szeretnék esküvőt, családot), lehet, hogy meg is csalt, meg még sok apró dolog, ami felgyülemlett. Nem mondhatom, hogy megbántam, mert az eszemmel tudom, hogy nem illettünk össze, és hosszú távon ez nem működött volna. Mégis nagyon hiányzik, és szinte minden nap sírok miatta. (Mondjuk az sem segít sokat, hogy ő a fejébe vette, hogy nem hajlandó továbblépni, mert be akarja bizonyítani nekem, hogy értem meg tud változni - de ezt már többször hallottam, nulla eredménnyel.)

Normális, hogy ennyire hiányzik? Mikor fog elmúlni?


23 L



2012. dec. 15. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán a legproblematikusabb részt kihagytam: tudom, hogy a maga módján szeret, attól függetlenül, hogy sokszor elszúrta, és én is szeretem. És attól félek, hogy senkitől nem fogok többé ennyi szeretetet kapni. Mit lehet kezdeni ezzel az érzéssel?
2012. dec. 15. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális.


Meglehet nem őt siratod, ha nem magadat amiért magadra maradtál. Idővel elmúlik.

2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, én 5 éves kapcsolatból léptem ki nem rég, hasonló okok miatt, mint te. Bár azt kivéve, hogy tuti, hogy nem csalt meg.

Én mindig tudatosítom magamban, hogy most bármennyire is fáj ez az egész, de később sokkal jobb lesz, és ennél csak jobb kapcsolat várhat rám, ahol valóban összeillünk majd a párommal. És amikor rámtör ez a nagy szomorúság és magány, akkor mindig visszagondolok arra, hogy mellette milyen rosszul éreztem már magam, görcsben volt a gyomrom a sok kétely miatt... és mikor erre gondolok, tudom, hogy jó döntés, és jobban leszek.

21L

2012. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
akkor ha ennyire szenvedsz,hiányzik mi a fenéért nem keresed meg? beszélsz vele?
2012. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindenkit felpontoztam.

Szoktam beszélni vele, de nem tudok a saját érzéseimmel dűlőre jutni. Nem tudom eldönteni, hogy ő maga hiányzik-e, vagy csak az érzés, ami hozzá kapcsolódott. És még hogyha tényleg ő hiányzik is, nem tudom, hogy 3. próbálkozásra mitől lenne jobb, mint eddig volt. :/

2012. dec. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!