Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítséég! , ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég! , ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

előzményeim:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szóval aki utánaolvasott tudja mi volt az esetünk, és próbáltam mindent megtenni,de sikertelenül. a kudarcok csak tönkretették a kapcsolatunkat, minden találkozáskor vmi zűrzavar volt, amin persze felborult az egyensúly...

aztán ilyeneket mondott bnőm:

mikor lesz ennek már vége, ez csak szenvedés stb..

én mondtam neki hogy legbiztosabban akkortudnám elköltöztetni,ha végeznék a sulival,azlenne a leges legbiztosabb. de ő nemtud várni február-márciusig.. Aztmondta vagy most segitek vagy semmikor :/

És én megpróbáltam minél hamarabb,de egyszerüen rámszakadt minden. Az összekülönbözések sora,és a tehetetlenség,hogy nemtudtam biztosat mondani, ráébresztett arra hogy szeretem de ezigy nemmehet tovább mert ha húzzuk (amit nemlehet) akkor csak rosszab lesz kettőnk közt, őis igylátta, no és persze aztis hogy nemtud várni februárig... igy mint "teher a kapcsolatunk" ezt levettem a válláról, írtam egy levelet 6oldalban, amiben mindent elmondok,és azt is hogy lássa be őis nyüglődésnek látta a kapcsolatot,és igy beláttuk hogy nemmüködik,viszont elvinni nemtudtam,és minden nap azvolt hogy na ő akkor öszecuccol és elmegy othonról,soha többé senki se látja stb, és én mindig visszafogtam és megmondtam hogy ne ezlegyen már a fejébe ez egy hülyeség. és mindig mondta ha nemviszem el, akkor pedig ezlesz.. és ezt nemakartam éppazért küzdöttem,de összetört bennem minden,és a levelet legutóbbi tali után (tegnap) a postaládájukba raktam, majd eljöttem,bőgve, az utolsó busszal haza,majd irtam ma egy smst az apja telefonjára hogy ezt már nembirtam sajnos,irtam egy levelet amiben minden bennevan. vigyázzanak nagyon a lányra (depresszió-öngyilkosság hajlamok) végett!

én számtalanszor visszafogtam mikor a sikertelenség meg az elbizonytalanodottság miatt véget akart vetni életének, viszont ha ezt folytatnánk, tovább folytatódna és nemakarom hogy egyszer mikor nemvagyok ott,megölje magát!

Aztmondta ha segiteni nemtudok költözésben,akkor legalább netartsam fel. és ezért jutottam arra hogy szépen hagyjuk ezt a kapcsolatot bmennyire is fáj,mert őrülten fáj,de kikell mondjam ez kinlódás volt. és nemakarom tönkretenni őt,azzal hogy még húzom hónapokig a költözés támáját! azzal őrölném fel csak igazán. ezt meg nemakarom,és ezért jutottam arra hogy ezt a levelet megirom. Most itthonvagyok csomószor keresett telón,nemvettem fel,oszt főnököm,pszichológus tanácsadó is aztmondta jobb ha lezárjuk ezt és azzal csak a tüzet szítanám ha felveszem a telefont és bemegyek hozzá!


Mi erről az egészről a véleményetek?

Én azért szakítottam,hogy a pénznélküli kilátástalanságommal ne tegyem tönkre,mert őt ott terheli ez a kapcsolat,elvinni meg nemtudom és már őis megunta,és elfogyott az ereje küzdeni.

Én aztakarom hogy legyen szabadideje és ne nyomjam el akaratlanul is azzal ha oda megyek találkozni.

szerintetek jobblesz ez így? :/félek h hülyeséget csinál,azért irtam apjának h vigyázzanak nagyon :/



2012. dec. 18. 16:11
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Tudom, könnyű ezt mondani, de voltam a Te helyzetedben. Pontosan tudom, milyen nehéz, ha valaki érzelmileg zsarol (mert ezt teszik veled). Pláne ha szereted és aggódsz érte.

Egy ponton túl azonban nem tudsz mást tenni, muszáj elengedned. Hagyni és kockáztatni, hogy azt tegyen az életével amit akar...Bármilyen nehéz is, hiszen felelősnek érzed magad azért, ami még be sem következett...tudnod kell, hogy Te mindent megtettél. Szóltál a szüleinek, nem arról van szó, hogy cserbenhagytad és kilökted a világba, hogy csináljon azt, amit akar...Nemcsak magaddal de vele is akkor teszed a legjobbat, ha nem engeded meg, hogy azalapján élj, cselekedj és csináld a mindennapi dolgaidat, hogy ő vajon bántja-e magát vagy sem. Így ugyanis rá lesz kényszerítve arra, hogy ő maga oldja meg a problémáját és hidd el, később nagyon hálás lesz ezért. HA pedig segítségre szorul, akkor MÁR NEM a Te feladatod neki segíteni. Már minden Tőled telhetőt megtettél. Ha nem fog tudni vigyázni magára, akkor ott van az apukája, aki ezek szerint már figyelmeztetve lett. Ennél többet nem tehetsz...Szerintem valóban az a legjobb NEKI IS, ha minél előbb elköltözik és rendbe tudja tenni az életét - egyedül vagy segítséggel.

2012. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan azt gondolom, hogy ha nem 10.000 karakteres kérdést teszel föl, még lesz is, aki végigolvassaaz amúgy hibával teli, összegányolt irományt.
2012. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, küldtem apja telójára egy üzenetet,hogy vigyázzanak rá nagyon. ezt úgyérzem megkellett tennem. Köszönöm a válaszokat !
2012. dec. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!