Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket cserélt már le a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket cserélt már le a párotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom tegnap szakított velem és lecserélt egy másik lányra. 15 vagyok ez volt az első kapcsolatom...másfél évig voltunk együtt.

Nektek volt már ilyenetek?Hogy éltétek túl?Kérlek segítsetek nagyon rosszul vagyok...annyira lecsökkent ettől az önbizalmam hogy egy sokkal jobb és csinosabb lánnyal van...és mindennap látnom kell őket a suliba.

Adjatok kérlek tanácsokat mert mindjárt becsavarodok , nagyon reménytelennek érzem magam.



2012. dec. 23. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
normális, h így érzel, majd az idő megoldja, most koncentrálj a barátnőkre, és csináljatok sok közös programot, h ne otthon unatkozz
2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem már olyan sokszor cseréltek le, hogy már fel sem veszem ezt a dolgot! Kicsit rossz, de megy az élet tovább! Ennyi! Keress Te is mást!
2012. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én lassan 20éves vagyok, és nem is egy ilyen eset volt már. Az előző barátomat őszintén szerettem, de megcsalt, hazudott, nagyon fájt, de szakítottam vele, no de mindennek már 6hónapja, és tádáám itt vagyok boldogan :) És pénteken ismét randizom egy új sráccal, aki remélhetőleg boldoggá tesz:)

Fel a fejjel kiscsaj, mutasd meg magadnak és nekik is hogy penge vagy, belevaló és menő! És gondolj arra hogy fiatal vagy, előtted az élet, nehogy már egy ilyen után sírj, majd fogja még bánni, de te akkor már mással leszel ;)

2012. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
Még jól is időzített, van másfél heted suli nélkül, könnyebb felejteni, nem látod őket. Addig még oly sok minden történhet...
2012. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. dec. 23. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani hogy dolgozd fel mindenképp a dolgot még most, ne hordozd magadban a sérelmeket, engem kb 2 éve megcsaltak (kissé durva sztori), akkor azt hittem nem fáj, nem veszem magamra mert úgyis egy tapló az illető ember, de most így 2 év után tartós kapcsolatban vagyok és nagyon kezd kijönni rajtam a dolog:( Mármint hogy a semmiért bizalmatlan vagyok és ez mérgezi a kapcsolatunkat.. most is fasírtban vagyunk... rohadtul szar hogy mindig azon kattogok vajon ő is lecserél-e egy szebbre, jobbra... pedig korábban egyáltalán nem voltam féltékenykedő:( Ne kövesd el te is ezt a hibát, próbáld meg helyrehozni a lelked :)
2012. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!