Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tervezel ma (szent) estére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezel ma (szent) estére szakítást a barátnőddel, barátoddal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szinte biztos.
2012. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs , főleg szent estékor.
2012. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
és miért mi az ok ?
2012. dec. 24. 14:25
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Én pár napja szakítottam barátnőmmel...

Azért gondolom h.jó lessz mert így legalább nem lesz ideje szomorkodni...én meg szarom le a szomoruságot és inkább király vagyok [(köszönöm Barney)]

2012. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, és még egyenlőre nem is fogok szakítani a barátnőmmel, mert szeretem őt és mindig vele szeretnék lenni.
2012. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
húúú... én holnapra terveztem a nagy összejövetelt, és kb 3 órával későbbre a nagy szakítást...
2012. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez különben olyan meghitt gesztus, szentestekor szakítani!
2012. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bennem már egy ideje érik a szakítás lehetősége de tisztába vagyok vele, hogy ezt vagy karácsony előtt vagy karácsony után kéne elrendezni elvégre a szeretet ünnepéről beszélünk. Egy szakítás pedig nem egyik percről a másikra jut eszünkbe hanem hosszasan alakul ki bennünk éppen ezért mi határozhatjuk meg az időpontját és valljuk be +3napot csak ki lehet bírni a párkapcsolatban. Max nem kell talizni az ünnep alatt és akkor megjátszanunk se kell magunkat.
2012. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mert én érzem , hogy ma este fog dobni ! Megérzés !!
2012. dec. 24. 14:46
 10/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

4.: ELMÉLETI PACSI! KIRÁLY!


kérdező: milyen gyökér állat szakítana már szenteste a barátnőjével?!

2012. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!