Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik, amikor ti szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, amikor ti szakítottatok, és utána sokat isztok alkoholt, akár napokon, heteken át, akkor azt miért teszitek? Hiányzik az ex, vagy mert jelenleg nincs senki, vagy miért?

Figyelt kérdés
olyan esetek érdekelnek, ahol ti voltatok azok, akik kiléptek a párkapcsolatból.

2012. dec. 27. 04:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
ünneplés
2012. dec. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez azért szerintem nem igazán jellemző. Az o.k. hogy bepótoljuk a haverokkal a csaj miatt elmaradt bulikat de heteken keresztül folyamatosan normális ember nem iszik.
2012. dec. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben a haverokkal mindig volt buli, tehát nincs mit bepótolni, max, növelni.
2012. dec. 27. 05:45
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

én ezt nem értem...

én még soha nem ittam alkoholt heteken át, mert elhagytam valakit, de még azért sem, amiért engem hagytak el.

amúgy sem tudom felfogni mi a jó abban, ha az ember az elvesztegetett boldogságát a pohár fenekén keresi.

amúgy sem kedvelem azokat akik rendszeresen alkoholizálnak.

nem tudom mit élveznek abban, hogy hülyére isszák magukat, utána meg azt sem tudják hol vannak.

na mindegy... offoltam egy jót...

2012. dec. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfi víz helyett jobban szereti az alkoholt,mivel a drog nem engedélyezett és drága is ezért csak ivással tudják kábítani magukat.
2012. dec. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor talán segít jobban felejteni. Egyszer bementem a patikába, nagyon ki voltam egy nő miatt, mondtam a patikusnak, nagy a baj, de nem ihatok, dolgoznom kell... Rám nézett, láthatott valamit, mert recept nélkül adott egy doboz nyugtatót, és mosolygott finoman. Sokat segített...
2012. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert nekünk a sör olyan, mint a nőknek a ruhavásárlás; nem bírjuk ki nélküle, viszont amikor van barátnő, akkor nem ihatunk eleget, így ezt be kell pótolni.
2012. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lényeges részt hagysz ki kérdező, EGYMAGÁBAN iszik ennyit?

Egy férfinél ugyanis kétféle ivás van (alapvetően):


1) Baráti/haveri társasággal, akár házibuliban, akár egy kocsmában átbeszélt estén.


2) Egymagában, önpusztító módon, "pontlešzarom" hozzáállással. Nem búfelejtés, ahogy sokan hiszik, hanem kiütni magát.

2012. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyedül és társaságban is. A kérdés nem az, hogy jó e az, ha iszik, hanem, hogy MIÉRT iszik?
2012. dec. 27. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki heteken át iszik az azért iszik mert alkoholista. Más magyarázat nincs.
2012. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!